15 Mayıs 2015, Cuma 17:43:53

BORAJET'E 3 EMBRAER DAHA GELİYOR

Geçtiğimiz yıl filosundaki ATR tipi uçakları Embraer E190 tipi uçaklarla değiştirme kararı alan Borajet, filosunu yeni uçaklarla güçlendirmeye devam ediyor.
  • Her fırsatta bir başkasının emeğini tu-kaka görenler. Kara Havacılarının eğitimi ve uçuculuğu hakkında "ezbere-fanatik" görüşler dışında tartışmaya açık hiçbir bilginiz yok!
  • soktorun en genc ekibi var e190lar turkiye icin yeni ucaklar ayni laflar 737lerde 777lerde ve diger yeni gelen tum ucaklar icin konusuldu. ekiplerde hepsi birbirinden degerli teknisyenler var. bilgi gokten zeplinle degil tecrube ile olusur. thy tekelciliginden kurtulmanin tek yolu ozel hava yollarini desteklemek. borajet te gelismekte olan bir firma. tek bir sey denir bu haberlere hayirlisi olsun.
  • Crj görmeyi de özledik doğrusu.
  • Aldığınız yabancı pilotlar neden kaçtı, söyleyin bakalım. Aldığınız yabancı pilotlara ne kadar para harcadınız, sonunda ne oldu. Onu da anlatın.

Borajet Havayolları Filosunu genişletme çalışması çerçevesinde, 3 adet Embraer E-195 tipi jet uçağını filosuna katıyor.

Borajet'in GE Capital (GECAS) ile yaptığı anlaşma doğrultusunda yeni jetler önümüzdeki günlerde Borajet Havayolları bünyesine katılacak.

Borajet Havayolları,Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel havayolu olarak Türkiye içinde ve dışında birçok noktaya Embraer jetlerden oluşan filosu ile hizmet veriyor.

BORAJET'E 3 EMBRAER DAHA GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Kara Havacı ~ 3 yıl önce
Her fırsatta bir başkasının emeğini tu-kaka görenler. Kara Havacılarının eğitimi ve uçuculuğu hakkında "ezbere-fanatik" görüşler dışında tartışmaya açık hiçbir bilginiz yok!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saw ~ 3 yıl önce
soktorun en genc ekibi var e190lar turkiye icin yeni ucaklar ayni laflar 737lerde 777lerde ve diger yeni gelen tum ucaklar icin konusuldu. ekiplerde hepsi birbirinden degerli teknisyenler var. bilgi gokten zeplinle degil tecrube ile olusur. thy tekelciliginden kurtulmanin tek yolu ozel hava yollarini desteklemek. borajet te gelismekte olan bir firma. tek bir sey denir bu haberlere hayirlisi olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 3 yıl önce
Crj görmeyi de özledik doğrusu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Aldığınız yabancı pilotlar neden kaçtı, söyleyin bakalım. Aldığınız yabancı pilotlara ne kadar para harcadınız, sonunda ne oldu. Onu da anlatın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000