21 Nisan 2009, Salı 12:57:58

BOEING'İN 6000 GURURU

Boeing, 6000’inci 737 serisi uçağını teslim etti. Dünyanın en büyük leasing firması olan ILFC’ye verilen uçak Norwegian Air tarafından kiralandı.
  • elin yabancısı airbus yapmış boeing yapmış bizde çenemizi yoruyoz o daha iyi bu daha iyi diye :D
  • Sen ne anliyorsun Boing´ten Airbus´tan da burada yorum yapiyorsun ?? Senin bu konuda konuşman kadar komik birsey olamaz. Senin bilgi alaninini herkes biliyor ortaliga fesat karistirmak ve camur atmak sen bu işlere devam et birak Uçak konusunda bilgi sahibi olanlar yorum yapsın.Sahte Pilotmusun nesin ?
  • Tamam belli oldu şimdi lalelinin neden herkese atıp tuttuğu. garibim pilot olamamış.. oy oy oy kıyamam ben sana.. söz sana sarı laleler alacam çiçek pazarından.
  • Ustalar boşuna dememiş: If it's Boeing, I'm not going... ;)

Boeing’in 6 bininci uçağının kuyruğu özel olarak boyandı.  Uçağı teslim alan Norveçli düşük maliyetli havayolu şirketi Norwegian Air Shuttle şirketinin yetkilisi Bjorn Kjos “ Bu önemli dönüm noktasının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz “ dedi.  

Norwegian Air, bünyesinde 39  adet Boeing 737 serisi uçak  bulunduruyor

 

Boeing ise, 6000’inci 737 serisi uçağı teslim etmekten büyük mutluluk duyduklarını ve bunun parçası olan Norwegian Air Shuttle havayolları nezdinde tüm bu seriyi kullanıp bu başarıyı yakalamakta katkısı olan havayollarına teşekkür etti”.

 

Bugün itibariyle Boeing’in henüz kesin sipariş edilmemiş ve liste değeri yaklaşık 163 milyar dolar  olan 2 bin 200 adet 737 Next Generation serisi uçak siparişi var.

Boeing

BOEING'İN 6000 GURURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 9 yıl önce
elin yabancısı airbus yapmış boeing yapmış bizde çenemizi yoruyoz o daha iyi bu daha iyi diye :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sen ne anliyorsun Boing´ten Airbus´tan da burada yorum yapiyorsun ?? Senin bu konuda konuşman kadar komik birsey olamaz. Senin bilgi alaninini herkes biliyor ortaliga fesat karistirmak ve camur atmak sen bu işlere devam et birak Uçak konusunda bilgi sahibi olanlar yorum yapsın.Sahte Pilotmusun nesin ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tamam belli oldu şimdi lalelinin neden herkese atıp tuttuğu. garibim pilot olamamış.. oy oy oy kıyamam ben sana.. söz sana sarı laleler alacam çiçek pazarından.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ustalar boşuna dememiş: If it's Boeing, I'm not going... ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000