12 Temmuz 2014, Cumartesi 09:44:13

BOEING'DEN KABİN İÇİ DEVRİM

Boeing, el çantaları için daha fazla alan sunan, “Space Bins” adlı yeni baş üstü dolaplarının lansmanını gerçekleştirdi.
  • Dispatch/pilot: yuzlerce hatta binlerce liralik kamera ve pc ekipmanini assagi veren arkadaslar ya cok paraniz var yada siz kokossunuz herkes cocpitte tasiyamiyor cantasini insanlari da dusunun bagaj declere etsen kimsenin umurunda degil ne yapican bunu asil airbus a yapmalari lazim ozellikle 321 orta menzil ama hikaye
  • Bizde o kokoslari gezdirip gezdirip evlerinin önüne birakiyoruz zaten.
  • Kokoslar senin maaşını ödüyor
  • Iyi de bagajlar kapaklarin uzerine yerleştirilmiş. Kapatmak için onlarca bagajin yerlestirildigi kapağı bagajlarla birlikte kaldirmak gerekiyor. Saygideger boing mühendisleri kapaklari kim nasil kapatacak bir fikriniz var mi???

Boeing, el çantaları için daha fazla alan sunan, “Space Bins” adlı yeni baş üstü dolaplarının lansmanını dün gerçekleştirdi. Space Bins, şimdilik yeni üretilen Yeni Nesil 737’lerde ve 737 MAX uçaklarında opsiyonel bir özellik olarak bulunuyor.

Space Bins’in her biri, altı çanta alma kapasitesine sahip olacak. Bu da Sky Interior özeliğine sahip Yeni Nesil 737’lerdeki mevcut pivot dolaplara kıyasla iki çanta daha fazla alabilmesi anlamına geliyor. Bu hesaplama, 23 cm x 36 cm x 56 cm ölçülerindeki standart bir el çantası esas alınarak yapıldı.

Boeing Ticari Uçaklar 737 Programı Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Beverly Wyse, “Havayolu müşterilerimiz ve yolcularımız arasında oldukça popüler olan Boeing Sky Interior’ı esas aldık ve çantalar için daha da fazla alan sağlayarak bu başarının üzerine bir yenisini ekledik. 737’nin dünyanın en çok satan uçağı olmasının sebeplerinden biri, Space Bins gibi özelliklerle uçağı sürekli olarak iyileştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyor olmamız" dedi.

"Space Bins’in alt yüzeyi daha alçak olduğu için, dolabın  arkaya kadar daha iyi görülmesine ve çanta koymanın daha kolay hale gelmesine olanak sağlıyor" diyen Wyse, "Aynı zamanda mevcut pivot dolaplar kadar kolay kapanıyor ama dolap kilit mekanizması gerektirmiyor" şeklinde konuştu.

Beverly Wyse, Lansman müşterisi ve yerel ortak olan Alaska Airlines'ın daha geniş dolaplar 2015 sonlarında kullanılır hale gelir gelmez Space Bins’i tüm yeni teslim alacağı uçaklara monte etmeye başlayacağını ifade etti.

Alaska Airlines Hazine Müdürü ve Finans Başkan Yardımcısı Mark Eliasen, “Alaska, uçuşu sorunsuz ve rahat bir deneyim haline getirmeye kendini adamıştır. Ek depolama alanı,  yolcularımızın kişisel eşyalarını kabin içinde yanlarında bulundurmalarına olanak sağlayacak. Bunun onlar için keyifli olacağını düşünüyoruz” dedi.

Boeing’in Space Bins’i aynı zamanda şu an hizmette olan Yeni Nesil 737’lere de uyarlanabilecek.

BOEING'DEN KABİN İÇİ DEVRİM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Dispatch/pilot: yuzlerce hatta binlerce liralik kamera ve pc ekipmanini assagi veren arkadaslar ya cok paraniz var yada siz kokossunuz herkes cocpitte tasiyamiyor cantasini insanlari da dusunun bagaj declere etsen kimsenin umurunda degil ne yapican bunu asil airbus a yapmalari lazim ozellikle 321 orta menzil ama hikaye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
androite ~ 4 yıl önce
Bizde o kokoslari gezdirip gezdirip evlerinin önüne birakiyoruz zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kokoslar senin maaşını ödüyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yandik ~ 4 yıl önce
Iyi de bagajlar kapaklarin uzerine yerleştirilmiş. Kapatmak için onlarca bagajin yerlestirildigi kapağı bagajlarla birlikte kaldirmak gerekiyor. Saygideger boing mühendisleri kapaklari kim nasil kapatacak bir fikriniz var mi???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000