11 Şubat 2016, Perşembe 11:08:41

Boeing birçok çalışanı işten çıkaracak

Boeing, maliyetleri düşürmek için ticari uçak biriminde çalışan sayısını azaltacak.
  • Iste yabancinin mantigi kuculmeye mudurlerden basliyor bizdede hemen teknisyen atalim teknisyenlerden basliyalim gelin TAI ye bakin altinda hic bir elemani olmayan mudur var 15 bin lira maas aliyolar bide
  • çökme yok makineleşme var.
  • Kocaman Boeing bile küçülmeye giderken gururumuz TGS her geçen gün büyüyor, yeni kontuarlar açıyor , yeni pushback arabaları alıyor, gururluyuz.
  • yeni gelen yönetim başta 787 olmak üzere bütün mühendisliği taşerona verdi boeing artık sadece montaj yapıp üstüne boeing yazıp satıyor önceden hemn hemen hepsini kendi içinde yapıyordu yeni yönetimin aç gözlülüğü yüzünden şirket batıyor dreamliner oldu nightmareliner :)

Boeing, maliyetleri düşürmek için ticari uçak biriminde çalışan sayısını azaltacak.

Boeing Co, maliyetleri düşürmesi için artan baskıları ortadan kaldırmak ve Airbus ile rekabet için ticari uçak biriminde çalışan sayısını azaltacağını bildirdi. Boeing'in ticari uçak bölümü başkanı Ray Conner yaptığı açıklamada, istihdam seviyesini azaltmaya yöneticiler ve müdürlerden başlayacaklarını ifade etti. Boeing açıklamasında işten çıkarmalar için bir takvim ve sayı belirtilmedi.

Boeing birçok çalışanı işten çıkaracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Tuncay ~ 2 yıl önce
Iste yabancinin mantigi kuculmeye mudurlerden basliyor bizdede hemen teknisyen atalim teknisyenlerden basliyalim gelin TAI ye bakin altinda hic bir elemani olmayan mudur var 15 bin lira maas aliyolar bide

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 2 yıl önce
çökme yok makineleşme var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
787 ~ 2 yıl önce
Evet yöneticilerin yerine makine koymuşlar. kahvede yapıyormuş çayın yanına.
TGS ~ 2 yıl önce
Kocaman Boeing bile küçülmeye giderken gururumuz TGS her geçen gün büyüyor, yeni kontuarlar açıyor , yeni pushback arabaları alıyor, gururluyuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 2 yıl önce
Böyüyo da sana mı böyüyo :)
787-8 ~ 2 yıl önce
yeni gelen yönetim başta 787 olmak üzere bütün mühendisliği taşerona verdi boeing artık sadece montaj yapıp üstüne boeing yazıp satıyor önceden hemn hemen hepsini kendi içinde yapıyordu yeni yönetimin aç gözlülüğü yüzünden şirket batıyor dreamliner oldu nightmareliner :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
787-8 ~ 2 yıl önce
yalan sanki eksilemişler bide belgeselini izledim bi yerimden sallamıyorum
azerty ~ 2 yıl önce
Az uydur, verdiği şey parça üretimi, mühendislik/tasarım değil. Her şeyi More Electrical Plane tasarlanmış, bleed air kullanmıyor, kabini çok ferah, camlar %80 büyük, yani bir tasarım harikası.
azerty e ~ 2 yıl önce
dıştan bakınca tasarım güzel olabilir o uçak kaç defa düşme tehlikesi geçirdi daha yepyeni uçak acil iniş yapmak zorunda kalıyor niye aküleri aniden sıfırlanıyor veya aniden yanmaya başlıyor yani fabrika hatalı mühendis olmadığın için sadece dıştan bakın
ali ağaoğlu ~ 2 yıl önce
taşeron dediğin şirketler senin milli gururun thy'den 10 kat fazla ciroya sahip! havacılık 2 uçak modeli bilip klavye başında lak lak yapanların elinde değil iyi ki!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000