12 Temmuz 2013, Cuma 19:44:14

BOEING 787'DE YANGIN ÇIKTI HEATROW UÇUŞLARA KAPATILDI

Etiyopya Havayolları'na ait Boeing 787 tipi uçak Londra'daki Heatrow Havaalanı'nda alev aldı. Havaalanı uçuşlara kapatıldı.
  • Sanırım nazar değdi :)
  • airbusçılar telekinesi ile yangını çıkarmış. 2,3 milyar ağaç dikmesini istemişler boing den hayır diyip camide bira içmeye başlayınca çocukların ölmediği zamanlardan 2023 de dreamline a geçecekmiş ülkem.
  • Ucak boeing ve airbus in memleketlerinden ingiltereye gitmis. bence adamin biri optik mercek tuttu gunes isigini yansitti tam o yanan yere.fiber kolay kolay yanmaz (yuksek isida yanar) ama komplo teorisi benimki. hele londrada guneste fazla cikmaz ortaya.
  • Demeyin öyle gençtir benim 787 im Ateşli çocuk o :)

Batarya sorunu sebebiyle yere indirildikten sonra yeniden uçuşlarına başlayan Boeing 787, bu kez Heatrow Havaalanı'nda yürekleri ağızlara getirdi.

Etiyopya Havayolları'na ait Boeing 787'de yangın çıktı. Havaalanı uçuşlara kapatıldı.

Uçakta yolcu bulunmadığı bildirildi.

Etiyopya Havayolları'nın filosunda hali hazırda uçan 4 adet, teslim almayı beklediği de 9 adet Boeing 787 Dreamliner uçağı bulunuyor. 

BOEING 787'DE YANGIN ÇIKTI HEATROW UÇUŞLARA KAPATILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

KediGözü ~ 5 yıl önce
Sanırım nazar değdi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tyler ~ 5 yıl önce
airbusçılar telekinesi ile yangını çıkarmış. 2,3 milyar ağaç dikmesini istemişler boing den hayır diyip camide bira içmeye başlayınca çocukların ölmediği zamanlardan 2023 de dreamline a geçecekmiş ülkem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aykut pinar ~ 5 yıl önce
Ucak boeing ve airbus in memleketlerinden ingiltereye gitmis. bence adamin biri optik mercek tuttu gunes isigini yansitti tam o yanan yere.fiber kolay kolay yanmaz (yuksek isida yanar) ama komplo teorisi benimki. hele londrada guneste fazla cikmaz ortaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
Demeyin öyle gençtir benim 787 im Ateşli çocuk o :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000