02 Şubat 2013, Cumartesi 15:28:04

BOEING 747'YE ATEŞ AÇTILAR!

Suriye'de akan kan durmazken Esad karşıtı Özgür Suriye Ordusu mensuplarının son hedefi sivil bir Boeing 747 oldu.
  • Bu 747 43 senelik uçak. Iran hava kuvvetleri 5-8101 olarak 1970 de TWA dan satin aldi. Esad rejimine Tahrandan yardim ve belkide asker getiriyor ya Türkiye yada Irak üzerinden uçarak gelmistir bence "Allahu Ekberci" Cihadcilar Iran uçagi oldugunu bile bilmeden ates açiyorlar. Belki de bu sebepten Irani sevmeyen Israil F-16 lari sami bombaladi.Bizim Erdoganda Esad sivil halkini öldürüyor diyor, gördügünüz sivil halk iste bu silahli sakalli katiller.
  • Neyle ilgisi var ? Allahuekber miş. Ulen senin Allah inancınolsa masum insanlara ateş açmazsın şeref....z.Alacaksın bunları Allah yarattı demiceksin doğrayacaksın.
  • Elinde 400 metre menzilli keles far ucaga big mermi bile gelmemistir...
  • Bunlar müslümanım diyorlarsa müslümanlarsa ben ateistim

Suriye'de muhaliflerin saldırıları şiddetini artırarak devam ediyor. Ülkedeki askeri ve sivil hava meydanlarına saldırılarıyla da gündeme gelen Özgür Suriye Ordusu militanları, bu sefer sivil bir uçağı hedef aldı.

Özgür Suriye Ordusu yandaşlarının hedefinde bu kez bir Boeing 747 tipi sivil bir uçak vardı.

Esad yönetimi karşıtları tarafından internete yüklenen görüntülerde Özgür Suriye Ordusu yandaşlarının uzun namlulu silahlarla iniş için alçalmakta olan uçağa ateş açtıkları görülüyor.

İşte o görüntüler:

BOEING 747'YE ATEŞ AÇTILAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

EP AJT 747-100 ~ 5 yıl önce
Bu 747 43 senelik uçak. Iran hava kuvvetleri 5-8101 olarak 1970 de TWA dan satin aldi. Esad rejimine Tahrandan yardim ve belkide asker getiriyor ya Türkiye yada Irak üzerinden uçarak gelmistir bence "Allahu Ekberci" Cihadcilar Iran uçagi oldugunu bile bilmeden ates açiyorlar. Belki de bu sebepten Irani sevmeyen Israil F-16 lari sami bombaladi.Bizim Erdoganda Esad sivil halkini öldürüyor diyor, gördügünüz sivil halk iste bu silahli sakalli katiller.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? ~ 5 yıl önce
Neyle ilgisi var ? Allahuekber miş. Ulen senin Allah inancınolsa masum insanlara ateş açmazsın şeref....z.Alacaksın bunları Allah yarattı demiceksin doğrayacaksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elinde... ~ 5 yıl önce
Elinde 400 metre menzilli keles far ucaga big mermi bile gelmemistir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ateist ~ 5 yıl önce
Bunlar müslümanım diyorlarsa müslümanlarsa ben ateistim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000