11 Haziran 2009, Perşembe 09:56:20

Blue Wings ile ITT anlaşmaya vardı

Almanya’daki Türkiye spesiyalisti tur operatörlerinden ITT, yaz sezonu için Blue Wings havayolları ile anlaştı.
  • Şu zamanki sıkıntılı dönemlerde TR'e gelecek +1 uçak bile çok önemlidir. Bu yüzden ITT ile BWG'nin anlaşması ve TR'e tekrar seferler düzenleyecek olması güzel bir haber... Lütfen bu konuara sadeec yolcu olarka değilde genel bakış açısı ile gözlemleyin... SEVİLER_SAYGILAR
  • Sayin ilerde zengin olacak arkadas,saydiginiz ucak sirketlerinin sahipleri parayi sokaktan bulupta bu sirketlere sahip olmadilar.Herhalde kafalari calisiyorki sirketleri var.Mutlaka bir bildikleri vardir.Paran olup Havayolu kurunca bir zahmet onlari ararsin, sorarsin neden diye.
  • bir gün çok param olupda uçak alırsam öger turk tur a bedava verecem..:)) çünkü öger firmaları adam ediyor sonrada firmaların bir tarafı kalkıp ögere rakip olmaya calısıyorlar ama sadece çalışıyorlar!!! fakat sonları hüsrannn..(örnek:bluewings,atlasjet,pegasus)
  • bence, BlueWigs hata yapti... Ögerle büyüyen bir ucak sirketiydi... ben bir yolcu olarak 40yillik olan bir sirekti tavsi ederim.

Haziran ortasından itibaren Blue Wings ile tatilcileri taşıyacak olan ITT Ferien Pur, 8 ayrı Alman havaalanından Antalya ve İstanbul’a uçuşlar gerçekleştirecek.
 
ITT’nin 2009 yaz uçuşları Blue Wings uçakları ile Hamburg, Hannover, Berlin, Düsseldorf, Frankfurt, Nürnberg ve Münih’ten Antalya ve İstanbul’a gerçekleştirilecek. Şirket ayrıca, Blue Wings’in uçuş hatları arasında yer alan Karlsruhe/Baden-Baden havaalanından da seferler gerçekleştirebilecek.
 

Blue Wings ile ITT anlaşmaya vardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 9 yıl önce
Şu zamanki sıkıntılı dönemlerde TR'e gelecek +1 uçak bile çok önemlidir. Bu yüzden ITT ile BWG'nin anlaşması ve TR'e tekrar seferler düzenleyecek olması güzel bir haber... Lütfen bu konuara sadeec yolcu olarka değilde genel bakış açısı ile gözlemleyin... SEVİLER_SAYGILAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sayin ilerde zengin olacak arkadas,saydiginiz ucak sirketlerinin sahipleri parayi sokaktan bulupta bu sirketlere sahip olmadilar.Herhalde kafalari calisiyorki sirketleri var.Mutlaka bir bildikleri vardir.Paran olup Havayolu kurunca bir zahmet onlari ararsin, sorarsin neden diye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bir gün çok param olupda uçak alırsam öger turk tur a bedava verecem..:)) çünkü öger firmaları adam ediyor sonrada firmaların bir tarafı kalkıp ögere rakip olmaya calısıyorlar ama sadece çalışıyorlar!!! fakat sonları hüsrannn..(örnek:bluewings,atlasjet,pegasus)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bence, BlueWigs hata yapti... Ögerle büyüyen bir ucak sirketiydi... ben bir yolcu olarak 40yillik olan bir sirekti tavsi ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000