13 Aralık 2010, Pazartesi 11:02:29

BİTMEYEN SEVGİ İSTANBUL HAVAYOLLARI...

Havacılık sektörünün unutulmazlarındandır İstanbul Havayolları... Her ne kadar sektördeki serüveni son bulmuş olsa bile gönüllerdeki defteri hep açık duruyor... Özel sektörün okulu idi İstanbul Havayolları...
  • İHY BİR EKOL VE OKUL DU NE MUTLU BANA Kİ BÖYLE GÜZEL BİR HAVAYOLUNDA 15 YIL ÇALIŞDIM... ÖYLE SEVEREK VE ÖYLE İSTEYEREK ÇALIŞIYORDUK Kİ İHY KENDİ MALIMIZ GİBİ.ŞİRKETİN İLK KURUCUSU SSN SÜMER AKAT A KENDİ ADIMA ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM.AYRICA BENİM BU HAVAYOLUNDA İŞE BAŞLAMAMA YARDIMCI OLAN ORBAY BEYE O DÖNEMİN KIBRIS MERKEZ ŞB.REZERVASYON MÜDÜRÜ SN NALAN ZAİM E GENEL MÜDÜERÜMÜZ SN İSMAİL ÇETİN E VE İSTASYON MÜDÜRÜMÜZ RAHMETLİ SN TEGİ MÜNİR E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..
  • Sevgili Ali KIDIK Teşekkürler. En Büyük ŞANSI ÇALIŞANLARI olan şirket. Güzellikleri sevgiyle yaratan personel. Yüzlerdeki o içten mutluluk farklı yorumlara en gözle görülen cevap: Biz yaşadık siz olmayanlarada dileriz . İstanbul havayollarının ban kazandırdığı dostlarıma sevgi ve selemlar. Tüm havacılık camiiasına İSTANBUL HAVAYOLLARI TADINDA DOSTLUKLAR VE İYİ UÇUŞLAR DİLERİM. V.Nusret ERTÜRK
  • Çalışmış olanların tümünün haberi olduğunu sanmıyorum. Haberi olanlar arasında ise bu efsane 'İSTNBUL HAVAYOLLRI'nın sahibi Sayın Özcan Toplar'ın da resmini görmeyi çok isterdim. Gelecek sefere benim de haberim olsun. Gerçekten güzel girişim. Tebrik ediyorum. Esen Kalın.
  • çekemeyenlere cevap 1,2,3,4,5,6 diye üşenmeden yazmış arkadaş..yazmış da hala alkoliklik nedemektir farkında değil bilgisi yok !! Alkolik olmak için illa yerlerde sürünmek gerekmez.. Hergün hiç aksamadan bir insan gündüzden başlayıp geceye uzanan bir periyod da devamlı surette alkol alıyorsa.. sabahları elleri titriyor ve alkole başlayınca titremesi hafifliyorsa işte buna ALKOL BAĞIMLILIĞI denir..

Facebook, Twitter gibi  sosyal paylaşım siteleri dostları, iş arkadaşlarını, asker arkadaşlarını, okul arkadaşlarını buluşturuyor. Hayatın cilvesi ayrılıklardan sonra kolay değildir aynı ortamlarda bulunmak. Aynı havayı solusanız bile ayrı ortamlardasınızdır hep.

İstanbul Havayolları'nın eksi çalışanları önceki akşam Florya Laçin Cafe'de geçmiş günleri andılar. Uçucu ekipler, pilotlar, teknisyenler İstanbul Havayolları'nda yaşadıkları anıları tazelediler.

İşte yalnızca medya sektöründen AirportHaber'in katıldığı o geceden kareler...©AirportHaber.com ÖZEL

BİTMEYEN SEVGİ İSTANBUL HAVAYOLLARI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Misafir ~ 8 yıl önce
İHY BİR EKOL VE OKUL DU NE MUTLU BANA Kİ BÖYLE GÜZEL BİR HAVAYOLUNDA 15 YIL ÇALIŞDIM... ÖYLE SEVEREK VE ÖYLE İSTEYEREK ÇALIŞIYORDUK Kİ İHY KENDİ MALIMIZ GİBİ.ŞİRKETİN İLK KURUCUSU SSN SÜMER AKAT A KENDİ ADIMA ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM.AYRICA BENİM BU HAVAYOLUNDA İŞE BAŞLAMAMA YARDIMCI OLAN ORBAY BEYE O DÖNEMİN KIBRIS MERKEZ ŞB.REZERVASYON MÜDÜRÜ SN NALAN ZAİM E GENEL MÜDÜERÜMÜZ SN İSMAİL ÇETİN E VE İSTASYON MÜDÜRÜMÜZ RAHMETLİ SN TEGİ MÜNİR E ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sevgili Ali KIDIK Teşekkürler. En Büyük ŞANSI ÇALIŞANLARI olan şirket. Güzellikleri sevgiyle yaratan personel. Yüzlerdeki o içten mutluluk farklı yorumlara en gözle görülen cevap: Biz yaşadık siz olmayanlarada dileriz . İstanbul havayollarının ban kazandırdığı dostlarıma sevgi ve selemlar. Tüm havacılık camiiasına İSTANBUL HAVAYOLLARI TADINDA DOSTLUKLAR VE İYİ UÇUŞLAR DİLERİM. V.Nusret ERTÜRK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Çalışmış olanların tümünün haberi olduğunu sanmıyorum. Haberi olanlar arasında ise bu efsane 'İSTNBUL HAVAYOLLRI'nın sahibi Sayın Özcan Toplar'ın da resmini görmeyi çok isterdim. Gelecek sefere benim de haberim olsun. Gerçekten güzel girişim. Tebrik ediyorum. Esen Kalın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
çekemeyenlere cevap 1,2,3,4,5,6 diye üşenmeden yazmış arkadaş..yazmış da hala alkoliklik nedemektir farkında değil bilgisi yok !! Alkolik olmak için illa yerlerde sürünmek gerekmez.. Hergün hiç aksamadan bir insan gündüzden başlayıp geceye uzanan bir periyod da devamlı surette alkol alıyorsa.. sabahları elleri titriyor ve alkole başlayınca titremesi hafifliyorsa işte buna ALKOL BAĞIMLILIĞI denir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000