01 Aralık 2009, Salı 15:49:27

Bir ülke ile daha vize kaldırıldı

Türkiye, Suriye, Arnavutluk ve Libya'nın ardından bir ülkeyle daha vize uygulamasını kaldırdı...
  • dogru bi noktaya parmak basmışsın pek çok insan daha mutlu olabilir.özellikle onur airden moldovaya uçuş başlatmasını rica ediyorum en iyide onlar yapar zaten.
  • Arkadaşım haksızlık yapıyorsun. Vize kaldıran ülkeler sadece Arap ülkeleri değil. Avrupa nın devi Arnavutluk' u nutma.
  • eee 25-30 yasındakı adamlar 60-70 yasındakı danımarkalı kadınlarla beraber olup paralarını yemeye calısırlarsa tabıkıde kımseye vıze vermezler :)))
  • Sen yurtdışına çıkmayı sadece turistik gezi mi sanıyorsun. Gidip de Osmanlı nın bilmemnesini görmeye gideceğim. Ben AB ülkelerinde iş yapıyorum ve bu ülkeye döviz kazandırıyorum. Her fırsatta da sorgulanıyorum ve de vize kuyruklarında bekliyorum. Hayat senin dediğin gibi pembe değil.

Türkiye ile Ürdün arasında vize uygulaması karşılıklı olarak kaldırıldı.

Böylece son dönemde Suriye, Arnavutluk ve Libya'nın ardından vizenin kaldırıldığı dördüncü ülke Ürdün oldu.

Bir ülke ile daha vize kaldırıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
dogru bi noktaya parmak basmışsın pek çok insan daha mutlu olabilir.özellikle onur airden moldovaya uçuş başlatmasını rica ediyorum en iyide onlar yapar zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşım haksızlık yapıyorsun. Vize kaldıran ülkeler sadece Arap ülkeleri değil. Avrupa nın devi Arnavutluk' u nutma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
eee 25-30 yasındakı adamlar 60-70 yasındakı danımarkalı kadınlarla beraber olup paralarını yemeye calısırlarsa tabıkıde kımseye vıze vermezler :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sen yurtdışına çıkmayı sadece turistik gezi mi sanıyorsun. Gidip de Osmanlı nın bilmemnesini görmeye gideceğim. Ben AB ülkelerinde iş yapıyorum ve bu ülkeye döviz kazandırıyorum. Her fırsatta da sorgulanıyorum ve de vize kuyruklarında bekliyorum. Hayat senin dediğin gibi pembe değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000