24 Mart 2012, Cumartesi 09:28:12

"BİR UÇAĞA KAÇ FİL SIĞAR"

Kanada'nın Toronto Hayvanat Bahçesi'nden ABD'nin California eyaletindeki bir fil barınağına gönderilecek üç fil, hayvan sever TV starının yaptığı bağış sayesinde uçakla seyahat edecek.
  • TÜRKİYE DE KAFASI BASIP DA SIRF CEMAATTEN,AKP DEN,FETOCULARDAN OLMADIKLARINDAN EL ATILMAYAN O KADAR ÇOK ZEKA KÜPÜ VAR Kİ....
  • okumak için o kadar para istiyorsan zaten çok zeki değilsindir. urfa'da büyüyerek kuruş parası olmadan milli eğitim burslarıyla amerika'da okutulan matematik uzmanı gençleri örnek al biraz:) herşey para ile olmuyor. kafan basıyorsa insanlar el atar zaten:) parasını da isteyen istediği yönde kullanabilir. insan'da bir hayvandır. sadece görünümün farklı.
  • okumak için 100bin dolar vermez diyen arkadaş filler insanlardan daha hatırnazdır ben olsam bende vermem
  • Adama gıdıp "Abı okumak ıcın 100.000 dolar lazım,verır mısın? " desek,adam suratımıza bakmaz.3 fıl ıcın 880.000 dolar bagıslamıs..
Hayvan severliği ile tanınan ünlü sunucu Bob Barker, fillerden birinin kamyonla yapılacak uzun yolculuğa dayanamayacak kadar hasta olduğunu öğrendikten sonra 880 bin dolar bağışladı.

88 yaşındaki Barker'ın cömert bağışı sayesinde Thika, İringa ve Toga adlı fillerin California'daki fil barınağına özel bir uçakla gidecekleri belirtildi.
"BİR UÇAĞA KAÇ FİL SIĞAR"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
TÜRKİYE DE KAFASI BASIP DA SIRF CEMAATTEN,AKP DEN,FETOCULARDAN OLMADIKLARINDAN EL ATILMAYAN O KADAR ÇOK ZEKA KÜPÜ VAR Kİ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
okumak için o kadar para istiyorsan zaten çok zeki değilsindir. urfa'da büyüyerek kuruş parası olmadan milli eğitim burslarıyla amerika'da okutulan matematik uzmanı gençleri örnek al biraz:) herşey para ile olmuyor. kafan basıyorsa insanlar el atar zaten:) parasını da isteyen istediği yönde kullanabilir. insan'da bir hayvandır. sadece görünümün farklı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
okumak için 100bin dolar vermez diyen arkadaş filler insanlardan daha hatırnazdır ben olsam bende vermem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Adama gıdıp "Abı okumak ıcın 100.000 dolar lazım,verır mısın? " desek,adam suratımıza bakmaz.3 fıl ıcın 880.000 dolar bagıslamıs..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000