11 Ocak 2018, Perşembe 13:14:40

Bir müjdeli haber de THY Teknik çalışanlarına

Türk Hava Yolları'nın Antalya'daki zirvesinde Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'nın prim sürprizinden sonra gözler iştirak şirketlerine çevrildi. Çalışanlarına ilk müjdeli haber Teknik A.Ş'den geldi.
  • BU BAŞARIDA SADECE TEKNİK AŞ VE TGS NİN PAYI YOK. BİZ TAŞERON İŞÇİLERİNDE PAYI VAR.KİMİ MALZEME TAŞIYOR (LOJİSTİK) KİMİ MALZEMEYİ DEPODAN BİN BİR ZORLUKLA ALIYOR (DEPO) AMA İŞ İKRAMİYEYE GELİNCE SADECE TEKNİK AŞ VE TGS ÖNE ÇIKARILIYOR.ALLAHIN DA BİR HESABI VARDIR. VERECEĞİNİZ 1 İKRAMİYE İLE KİMİ ÇOCUĞUNA ELBİSE ALACAK KİMİ DE EŞİNE DOSTUNA GÜZEL BİR YEMEK YEDİRECEK. AYIPTIR AYIP !!!
  • Thy teknik kadrosuna alınması gereken sadece Tgs olmalıdır. Allah inşallah yüzünüze güler Tgsli kardeşlerim. Uçağın aprondaki bütün asıl işini Tgs yapmaktadır. Perde diken dirsek kaplayan adamla hiçbir zaman yan yana koyulmamalıdır. TGS nin yaptığı işi tk yapmış olsaydı maaşlar iki katı olurdu. İnşallah TGS kadroya geçer de bu düzen bozulur. Allah yar ve yardımcınız olsun Tgs.
  • Bende teknik personelim ama Teknik te degil, aprona ciktigimda ucak altinda teknik personeliyle karsilasip izliyorum onlari, 1 litre yag koymak icin 4 kisi geliyo, birine teknik bi soru sordum aptal gibi suratima bakiyor, giydikleri tulumda hicmi leke olmaz, Tum personel icin soyleyemem bunlari ama birileri i$i yurutuyo, digerleride yamak gibi yararlaniyo yanlarinda,it urur,kervan yurur misali, Isini yapanla yapamayanin ayirt edilmesi gerekir, Disarda bu isi layigiyla yapmayi bekleyen vatan evlatlari var,
  • Şimdi birileri sap yiyip saman savuruyor madem THY VE TGS yönetimi farklı neden yönetim kurulu başkanı sayın AYCI terör saldırısı oldu onca şehit verdik 15 TEMMUZ HAİN FETÖ GİRİŞİMİNDE canını hiçe sayan TGS apron da THY uçakları zarar görmesin diye ambarları kapatsin merdivenleri ayirsin TEKNİK VE THY personelleri kendilerini hangara kapattılar bence kış sezonunda TGS çalışanları değilde THY VE TEKNİK çalışanları yapsın en mantıklısı bu bakalım bu yazıyı birdaha yazabileceklermi bunu bence üst akıllar bunu düşünsün yoksa bazı şeyler geç olabilir dönüşü olmayan olaylar yolda haberiniz ola

Türk Hava Yolları'nın Antalya'daki zirvesinde Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'nın prim sürprizinden sonra gözler iştirak şirketlerine çevrildi. Çalışanlarına ilk müjdeli haber THY Teknik A.Ş'den geldi.

THY'nin yüzde yüz iştiraki olan THY Teknik A.Ş. çalışanlarına birer maaş ikramiye vermek için çalışmalar başladı.

Türk Hava Yolları'nın açıklamasından sonra diğer iştirak şirket çalışanlarında oluşan prim beklentisi Teknik A.Ş.'de karşılık buldu. THY Teknik Yönetim Kurulu'nun bir kaç gün içerisinde toplanarak çalışanlar birer maaş prim verme konusunda karar alacağı öğrenildi.

THY'nin diğer iştirak şirketlerinde de çalışanların prim beklentisi sürerken o şirketlerin yönetim kurullarından da prim kararı çıkabileceği iddia ediliyor. Ancak henüz bununla ilgili bir bilgi edinilemedi.

Bir müjdeli haber de THY Teknik çalışanlarına

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (148)

taşeron ~ 5 ay önce
BU BAŞARIDA SADECE TEKNİK AŞ VE TGS NİN PAYI YOK. BİZ TAŞERON İŞÇİLERİNDE PAYI VAR.KİMİ MALZEME TAŞIYOR (LOJİSTİK) KİMİ MALZEMEYİ DEPODAN BİN BİR ZORLUKLA ALIYOR (DEPO) AMA İŞ İKRAMİYEYE GELİNCE SADECE TEKNİK AŞ VE TGS ÖNE ÇIKARILIYOR.ALLAHIN DA BİR HESABI VARDIR. VERECEĞİNİZ 1 İKRAMİYE İLE KİMİ ÇOCUĞUNA ELBİSE ALACAK KİMİ DE EŞİNE DOSTUNA GÜZEL BİR YEMEK YEDİRECEK. AYIPTIR AYIP !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk-İst1 ~ 5 ay önce
Tgs’nin öne çıkması çok doğal ve çıkmalı da.TGS taşeron değil iştirak. İş bulamayıp orda binlerce üniversite mezunu var. Ayrıca konu üniversite değil yapılan iş. Tgs’nin yaptığı işi hiçbir taşeron yapmadı yapmıyor da. Bir teknik çalışanı olarak TGS THY’nin kadrosuna geçmesi gereken tek şirkettir.
Tk-İst1 ~ 5 ay önce
Thy teknik kadrosuna alınması gereken sadece Tgs olmalıdır. Allah inşallah yüzünüze güler Tgsli kardeşlerim. Uçağın aprondaki bütün asıl işini Tgs yapmaktadır. Perde diken dirsek kaplayan adamla hiçbir zaman yan yana koyulmamalıdır. TGS nin yaptığı işi tk yapmış olsaydı maaşlar iki katı olurdu. İnşallah TGS kadroya geçer de bu düzen bozulur. Allah yar ve yardımcınız olsun Tgs.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Micromat ~ 5 ay önce
Bende teknik personelim ama Teknik te degil, aprona ciktigimda ucak altinda teknik personeliyle karsilasip izliyorum onlari, 1 litre yag koymak icin 4 kisi geliyo, birine teknik bi soru sordum aptal gibi suratima bakiyor, giydikleri tulumda hicmi leke olmaz, Tum personel icin soyleyemem bunlari ama birileri i$i yurutuyo, digerleride yamak gibi yararlaniyo yanlarinda,it urur,kervan yurur misali, Isini yapanla yapamayanin ayirt edilmesi gerekir, Disarda bu isi layigiyla yapmayi bekleyen vatan evlatlari var,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÜLÜYORUM ~ 5 ay önce
Şimdi birileri sap yiyip saman savuruyor madem THY VE TGS yönetimi farklı neden yönetim kurulu başkanı sayın AYCI terör saldırısı oldu onca şehit verdik 15 TEMMUZ HAİN FETÖ GİRİŞİMİNDE canını hiçe sayan TGS apron da THY uçakları zarar görmesin diye ambarları kapatsin merdivenleri ayirsin TEKNİK VE THY personelleri kendilerini hangara kapattılar bence kış sezonunda TGS çalışanları değilde THY VE TEKNİK çalışanları yapsın en mantıklısı bu bakalım bu yazıyı birdaha yazabileceklermi bunu bence üst akıllar bunu düşünsün yoksa bazı şeyler geç olabilir dönüşü olmayan olaylar yolda haberiniz ola

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000