12 Ekim 2011, Çarşamba 16:30:15

BİR LAZER VAKASI DAHA...

Didim üzerinden geçerek Milas-Bodrum Havalimanı’na giden uçak pilotlarını lazer korkusu sardı.
  • SHGM nin yeni çıkardığı ve 11.10.2011 tarihli resmi gazete de yayınlanan Ceza Yönetmeliğinde Lazer Vakaları için ceza bulunuyor iyi de nasıl yakalanacak kim yakalayacak, bence SHGM yakalasın daha iyi:)
Yurt içi ve Yurt dışından birçok uçağın iniş-kalkış yaptığı Muğla Milas-Bodrum Havalimanında pilotlara lazer korkusu sardı. Didim üzerinden Milas-Bodrum Havaalanı'na inen uçaklara ilçeden kimliği belirsiz kişi yada kişiler veyahut işletmelerden lazer tutulması pilotların tepkisine neden oldu. 
 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu, pilotlara lazer tutulması olayını doğrulayarak, "Bodrum Havaalanı Mülki İdari Amirliğinden 15 Eylül 2011 tarihinde Kaymakamlığımıza yazı gönderildi. Bu yazıda Thomson Havayolları'na ait bir uçağın pilotunun 1 Eylül 2011 tarihinde saat 21:15 uçuşunda 1 dakikalık uçuşu esnasında Didim sahilinden uçağa lazer tutulduğunu, bu konuyla ilgili de rapor düzenleyip havaalanın yetkililerine teslim ettiğini bize bildirdiler. Bizde bu şikayeti İlçe Emniyet Müdürlüğümüze ve Turizm Birimimize ilettik. Bu konuyla ilgili de İlçemizdeki otellere ve diğer eğlenceye yönelik işletmelere bu tür konulara karşı hassas davranmaları istedik ve uyarılarda bulunduk. İşletmecilerimizin bu tür konularda hassas olacaklarına inancımız tam" dedi.
BİR LAZER VAKASI DAHA...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
SHGM nin yeni çıkardığı ve 11.10.2011 tarihli resmi gazete de yayınlanan Ceza Yönetmeliğinde Lazer Vakaları için ceza bulunuyor iyi de nasıl yakalanacak kim yakalayacak, bence SHGM yakalasın daha iyi:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000