29 Mayıs 2017, Pazartesi 10:28:47

Bir havayolu devi hızla batıyor!

Ekonomik darboğaz ile boğuşan Alitalia şimdi de grev kriziyle sarsıldı.
  • 500 tane müdür yapmazsan şirkete olacağı budur., bak thy'ye bir buçuk milyar dolar zarar ediyor ama adamlar kendilerini övmekten hiç geri durmuyorlar. Şaka bir yana bu senede en az bir milyar dolar zarar eder bu üstün başarılı thy yöneticileri. :)
  • Keşke zmanında sendikayı halletselerdi başlarına dert olmazdı. :) vizyon dar . Rezidans işine girsinler.
  • Vatikana Papaya rica etseler 3 dk tan3milyar euro kasaya girer 2 milyara borçları kapar bir milyara filoyu yeniler canavar gibi inletirler. İtalya Alitalia yı batırtmaz. Sevinmeyin AB düşmanı şoparlar. Vize alamıyorsunuz die uzanamadığınız ciğere pis demeyin. Üç kuruş paranız birde çalışma vizeniz olsa arkanıza bakmadan gidersiniz avrupaya.
  • Pilotlarını bizimkiler alır. Kaptanları instructer , fo''ları kaptan yapar. Sonra Türkiye çok güzel der bunlar. Güzel sana tabi

Ekonomik darboğaz ile boğuşan Alitalia şimdi de grev kriziyle sarsıldı.

İtalya'nın milli havayolu Alitalia'da Pazar günü başlayan grev nedeniyle 200'den fazla uçuşun iptal edildiği bildirildi.

Yaşadığı ekonomik kriz nedeniyle personel ile ilgili yeni kararlar alan ve ücretlerde indirime giden Alitalia, grev kararı alınmasıyla çıkmaza girdi. Dün başlayan grevde yüzlerce uçuşun iptal edildiği ve ciddi zarar edildiği ifade edildi.

2 miyar Euro'nun üzerinde bir borç batağına saplanan şirkette yaşanan sıkıntılar nedeniyle Alitalia'ya 2 Mayıs'ta kayyum atanmıştı.

SkyTeam üyesi olan Alitalia, 120 uçaklık filosuyla 41 ülkede 83 noktaya uçuş gerçekleştiriyor.

©AirportHaber.com

Bir havayolu devi hızla batıyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Çok yakında ~ 1 yıl önce
500 tane müdür yapmazsan şirkete olacağı budur., bak thy'ye bir buçuk milyar dolar zarar ediyor ama adamlar kendilerini övmekten hiç geri durmuyorlar. Şaka bir yana bu senede en az bir milyar dolar zarar eder bu üstün başarılı thy yöneticileri. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Latte ~ 1 yıl önce
Keşke zmanında sendikayı halletselerdi başlarına dert olmazdı. :) vizyon dar . Rezidans işine girsinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birşey olmaz ~ 1 yıl önce
Vatikana Papaya rica etseler 3 dk tan3milyar euro kasaya girer 2 milyara borçları kapar bir milyara filoyu yeniler canavar gibi inletirler. İtalya Alitalia yı batırtmaz. Sevinmeyin AB düşmanı şoparlar. Vize alamıyorsunuz die uzanamadığınız ciğere pis demeyin. Üç kuruş paranız birde çalışma vizeniz olsa arkanıza bakmadan gidersiniz avrupaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen ~ 1 yıl önce
Herkesi kendin gibi düşünme
Tahmin ~ 1 yıl önce
Pilotlarını bizimkiler alır. Kaptanları instructer , fo''ları kaptan yapar. Sonra Türkiye çok güzel der bunlar. Güzel sana tabi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000