04 Temmuz 2009, Cumartesi 15:19:09

BİNLERCE KİŞİ UÇAK BİLETLERİYLE ORTADA KALDI!

Almanya, Hollanda ve Belçika’da binlerce kişiye bilet satan şirket, bilet ücretlerini ana acentelere ödemediği için yolcular Düsseldorf Havaalanı'nda mağdur kaldı.
  • hicmi utanmadin ? insanda biraz gurur olur yaziklar olsun. o cocuguna nasil örnek olacaksin? senin gibimi yetisdireceksin onuda. okadar insanin ahi ni nasil ödeyeceksin? sucsuzsan ispatla neden kaciyorsun? seni yakalarsam bilet diye satacam sizi.
  • sezer yanmaz bir gazetemizin haberine göre, tüm Sucu Ülger Tours´a atti.. peki diger 315 Acentasi olan Ülger Toursdan kimse sikayetci olmuyorda, Sezer neden oluyor? hadi sucsuzsun, herkeze versene paralari! insanlari hala uyutmaya calisiyorlar
  • kimin cebinde oldugu cikicak elbet ortaya, müsadenizle savcilik arastiriyo. en kisa zamanda aciklanicak.
  • Peki ,tamam dolandiricilarin hepsi MELEK ! paralar nerede,kimin cebinde,kelebek olup uctularmi!

Seyahat acentesi sahibi Sezer Yanmaz'ın ise acentenin kapısına kilit vurduktan sonra ailesi ile birlikte ortadan kaybolduğu iddia edildi.

Havaalanında kalan yolcuların uçak şirketlerine akın ederek sorumlulardan yardım istedikleri öğrenildi.

Up Flug Reisen adlı acenteye bilet satan uçak şirketleri yapmış oldukları açıklamada, şirket sahibinin bilet paralarını ödemediğini bu yüzden biletlerin geçerli olmadığını ifade ettiler.

Havayolu şirketleri ve yolcular, dolandırıldıkları gerekçesiyle acente sahibini mahkemeye vereceklerini söylediler. Sezer Yanmaz isimli şirket sahibinin telefonlarına da ulaşılamadığı belirtildi.

Yaşanan olayın ardından yaklaşık 2 bin 500 kişi polise başvurarak dolandırıcının bulunmasını istedi.

BİNLERCE BİLET SATMIŞ

Yalnızca son 6 ay içerisinde 7 bin civarında kişiye bilet satan acentenin son vurgununda milyonlarca euro elde ettiği tahmin ediliyor.

Acente sahibinin sahtekârlığı, Haziran ayı başından itibaren Türkiye'ye gitmek için havaalanına giden birçok mağdurun biletlerin sahte çıkması üzerine anlaşıldı.

Vurgunun en az 1 milyon Avro olduğu iddia ediliyor.

KAPIDA NOT VAR!

Up Flug Reise adlı acentenin bürosuna gidenler ise ilginç bir yazıyla karşılaşıyor.

Sezer Yanmaz imzalı yazıda, Up Flug Reisen hakkında ortaya atılan spekülâsyonlara inanılmaması gerektiği ve yolcuların bu spekülâsyonlara en iyi cevabı vereceği belirtiliyor.

İşte dolandırıcılık olayının başrolünde olduğu iddia edilen Up Flug Reisen bürosundaki o yazı:

Up Flug Reisen

©AirportHaber.com

BİNLERCE KİŞİ UÇAK BİLETLERİYLE ORTADA KALDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Misafir ~ 9 yıl önce
hicmi utanmadin ? insanda biraz gurur olur yaziklar olsun. o cocuguna nasil örnek olacaksin? senin gibimi yetisdireceksin onuda. okadar insanin ahi ni nasil ödeyeceksin? sucsuzsan ispatla neden kaciyorsun? seni yakalarsam bilet diye satacam sizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sezer yanmaz bir gazetemizin haberine göre, tüm Sucu Ülger Tours´a atti.. peki diger 315 Acentasi olan Ülger Toursdan kimse sikayetci olmuyorda, Sezer neden oluyor? hadi sucsuzsun, herkeze versene paralari! insanlari hala uyutmaya calisiyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kimin cebinde oldugu cikicak elbet ortaya, müsadenizle savcilik arastiriyo. en kisa zamanda aciklanicak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Peki ,tamam dolandiricilarin hepsi MELEK ! paralar nerede,kimin cebinde,kelebek olup uctularmi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000