30 Mayıs 2011, Pazartesi 12:10:19

"BİNLERCE İNSAN İLK KEZ UÇTU"

AK Parti Rize milletvekili adayı Hasan Karal seçim çalışmaları kapsamına havacılık konusunu da aldı...
  • güneysu camisinin....))))
  • şimdi gerçek oldu,,,milyonlarca insanımız uçakla tanıştı...
  • hiç görmedimmm,,hangi caminin imamı acaba...
  • İnsanlar uçabiliyorsa özel hava yollarının kampanyalarından ya da ucuz uçak biletlerinden yaralanarak uçuyorlar. Yoksa THY nin pahalı biletleri ile uçmak zaten hayal...Bu ampüller kendileri hayal görüyor, sonra oa inanıp hayaldi gerçek oldu diyor. Benzin 4.26 oldu. Hayaldi gerçek oldu, söyleyen var mı?
AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hasan Karal, Milletvekili Lütfi Çırakoğlu ile birlikte Derepazarı ve İyidere İlçeleri’nin köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Hasan Karal, havacılığın AK Parti zamanındaki gelişiminden bahsederken binlerce insanın bu dönemde uçakla ilk kez tanıştığını ifade etti. AK Parti iktidarı döneminde 10 bin kişinin ilk defa uçağa bindiğini kaydeden Karal, "Eskiden uçağa ayrıcalıklı insanlar binerdi. Uçağa binmek hayalimizdi. Ama şimdi otobüs fiyatına uçak biletleri oluyor. Trabzon Havaalanı’na günde 3-4 tane uçak inerdi. Şimdi ise 40 tane uçak kalkıp iniyor" diye konuştu.

Bu gelişmelerin AK Parti'nin ne kadar çalıştığının bir göstergesi olduğunun altını çizen Karal, daha fazlası için AK Parti'nin yeniden iktidar olması gerektiğini belirtti.
"BİNLERCE İNSAN İLK KEZ UÇTU"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 7 yıl önce
güneysu camisinin....))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
şimdi gerçek oldu,,,milyonlarca insanımız uçakla tanıştı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hiç görmedimmm,,hangi caminin imamı acaba...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İnsanlar uçabiliyorsa özel hava yollarının kampanyalarından ya da ucuz uçak biletlerinden yaralanarak uçuyorlar. Yoksa THY nin pahalı biletleri ile uçmak zaten hayal...Bu ampüller kendileri hayal görüyor, sonra oa inanıp hayaldi gerçek oldu diyor. Benzin 4.26 oldu. Hayaldi gerçek oldu, söyleyen var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000