02 Ekim 2011, Pazar 14:48:28

BİNGÖL HAVAALANI'NA PKK SALDIRISI

Bingöl'de yapımına başlanan havaalanı inşaatını basan terör örgütü PKK üyeleri, bir araç ve idare binasını ateşe verdi.
  • Israil bunlara yardimi baslattiktan sonra olaylar artti. Israil gizli servisi bunlari egitiyor ve Kuzey Irakta Irani gözetlemek için HERON lar yerlestirdi. Rahmetli Saddam olsaydi Iraka bir tane Israilli ayak basamazdi. Zavalli Irak bu duruma düstü. Yakinda MOSSAD Libyaya da girer.!!!!
  • Lafa Geldimi Dersinizki Türkiye Cumhuriyeti Devleti Doğuya YAtırım Yapmıyor, Sonra Çıkıp Devletin Kucakladığı ve Belkide Türkiyenin Üçte İkilik Yatırımları Size Akıyor, Sonrada Doğuyu İhmal Ediyorsunuz...! Sizin Derdiniz Başka. Ama Asla Siz içerden Sizin Patronlarınız Dışardan Bu Necip Milleti Asla ve Asla Zayıflatamayacaksınız...
  • bu namusuzlar kürt halkının düşmanlarıdır bunlar kürt halkını temsil etmezler bunların kökü kurusun son çırpınışlarıdır meydan boş değil havaalanın çalışma yapımı bundan sonra daha fazla hızlandırırlar.
  • en ıyı pkklı ölü pkklı bunlara mezar da vermıcen atcan geldıgı yere köpekler cakalar yıyecek
Bingöl'de, havaalanı inşaatını basan terör örgütü PKK üyeleri, bir aracı ve idare binasını ateşe verdi.

İnşaatta çalışan 4 işçiyi de ellerini bağlayarak etkisiz hale getiren teröristler, şantiyeye ait bir araçla kaçmaya çalıştı. 

Pist çalışma şantiyesindeki 4 işçinin ellerini bağlayan PKK'lılar, konteynırdan yapılan idare binası ile bir aracı ateşe verdi.
 
Bir süre işçilere örgüt propagandası yapan terörist'ler, şantiyeye ait bir araçla kaçmaya çalıştı.
 
Çamura saplanan aracı hareket ettiremeyen teröristler, daha sonra yaya olarak ormanlık alana kaçtı. Bu sırada elleri bağlı bir işçi, kendi çabasıyla kurutularak, güvenlik güçlerine haber verdi.

Kaçan PKK'lılaran etkisiz hale getirilmesi için bölgede havadan ve karadan operasyon başlatıldı.

(Hürriyet)


BİNGÖL HAVAALANI'NA PKK SALDIRISI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Israil bunlara yardimi baslattiktan sonra olaylar artti. Israil gizli servisi bunlari egitiyor ve Kuzey Irakta Irani gözetlemek için HERON lar yerlestirdi. Rahmetli Saddam olsaydi Iraka bir tane Israilli ayak basamazdi. Zavalli Irak bu duruma düstü. Yakinda MOSSAD Libyaya da girer.!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Lafa Geldimi Dersinizki Türkiye Cumhuriyeti Devleti Doğuya YAtırım Yapmıyor, Sonra Çıkıp Devletin Kucakladığı ve Belkide Türkiyenin Üçte İkilik Yatırımları Size Akıyor, Sonrada Doğuyu İhmal Ediyorsunuz...! Sizin Derdiniz Başka. Ama Asla Siz içerden Sizin Patronlarınız Dışardan Bu Necip Milleti Asla ve Asla Zayıflatamayacaksınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu namusuzlar kürt halkının düşmanlarıdır bunlar kürt halkını temsil etmezler bunların kökü kurusun son çırpınışlarıdır meydan boş değil havaalanın çalışma yapımı bundan sonra daha fazla hızlandırırlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
en ıyı pkklı ölü pkklı bunlara mezar da vermıcen atcan geldıgı yere köpekler cakalar yıyecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000