01 Ocak 2016, Cuma 09:33:56

Binali Yıldırım'dan yeni yıl sürprizi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara Hava Trafik Kontrol Merkezi’nde çalışan görevlileri ziyaret etti.
  • Sayin Bakanım. Tır soforlugu yapıyorum asgari ücrete çalışıyorum. Src belgesi almak için başvuru yaptım. Malum sınavı her dört ayda bir oluyor sınavı. Geçtiğimiz hafta trafik cevirmesine girdim. Memur arkadaslara ne kadar dediysem de benim kayidim var sınavım Şubat ayında diye ama anlatamadım. Şimdi size soruyorum sayın Bakanım asgari ücrete çalışan bir insan 800 lira cezayı nasıl odeyebilir. Bu konu hakkında bilgilendirirseniz beni sevinirim.
  • yemin ediyorum burada orhanın yalakalarının yazılarını ve millete verdikleri eksileri görmekten artık iğreniyorum.
  • Böyle hırsızlar ancak bizim gibi müsliman ülkelerde kıymete biniyor
  • Saygilar ve sevgiler binali yildirima Kim ne dese desin insalik ögrenin bu zattan

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara Hava Trafik Kontrol Merkezi’nde çalışan görevlileri ziyaret etti.

Yıldırım, İstanbul Dubai uçuşu yapan yolcu uçağına bağlanarak, yolcuların ve uçuş görevlilerin yeni yıllarını kutladı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara Çucuk’ta bulunan Hava Trafik Kontrol Merkezi’nin ziyaret etti. Yıldırım, burada çalışan görevlilerin yeni yıllarını kutladı. İstanbul-Dubai uçuşunu yapan yolcu uçağına bağlanan Bakan Yıldırım, “İyi uçuşlar değerli yolcular. Ankara Hava Trafik Kontrol Merkezi’nde yeni yılı Hava Trafik Kontrol görevlileriyle beraber geçiriyoruz. Bütün yolcularımıza hayırlı uçuşlar diliyorum. Emniyetle ve sağlıkla Dubai’ye ulaşmanızı temenni ediyorum. 2016 yılının hepinize sağlık, huzur, esenlik getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Daha sonra basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Yıldırım, “Bugün 2016 yılına girdik, 2015 yılı artık geride kaldı. Bu vesileyle bu gece, ulaştırma ailesinden önce kara yollarında kar mücadelesi yapan ekiplerle Bolu Tüneli civarında beraber olduk. Şimdi de Türkiye havacılığının kalbi olan Çubuk’taki Devlet Hava Meydanları Hava Kontrol Merkezi’nde arkadaşlarla beraberiz. Her gün binlerce uçağı havaalanlarında halkın gidecekleri yere selametle, emniyetle varmalarını sağlayan havacılığın gerçek kahramanları yüzlerce hava trafik kontrolleri, yol kontrolleri, kule kontrolleri yapan arkadaşlarımız, vatandaşlarımızın rahat ve huzur içerisinde seyahat etmeleri için ve sevdikleriyle yılbaşını rahat bir şekilde geçirmeleri için ailelerinden ayrı burada 7 gün 24 saat fedakarca görev yapmaya devam ediyor. Biz de bu vesileyle onlarla beraber olmayı uygun gördük” diye konuştu.

Bakan Yıldırım, daha sonra Hava Trafik Kontrol Merkezi’nde çalışan görevlilere baklava ikram etti.

Binali Yıldırım'dan yeni yıl sürprizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (90)

Madur ~ 2 yıl önce
Sayin Bakanım. Tır soforlugu yapıyorum asgari ücrete çalışıyorum. Src belgesi almak için başvuru yaptım. Malum sınavı her dört ayda bir oluyor sınavı. Geçtiğimiz hafta trafik cevirmesine girdim. Memur arkadaslara ne kadar dediysem de benim kayidim var sınavım Şubat ayında diye ama anlatamadım. Şimdi size soruyorum sayın Bakanım asgari ücrete çalışan bir insan 800 lira cezayı nasıl odeyebilir. Bu konu hakkında bilgilendirirseniz beni sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dhmi personel ~ 2 yıl önce
yemin ediyorum burada orhanın yalakalarının yazılarını ve millete verdikleri eksileri görmekten artık iğreniyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilmukabele ~ 2 yıl önce
yalaka kime denir biliyor musun, 3 kuruş için insanlar hakkında fikrini değiştirenlere denir. yarın başkalarına da aynısını dersiniz çünkü. yalakalık budur. buradan orhan beye iftira atanlara çekemeyenlere cevap verince yalaka olmuyorsun , adam oluyorsun. bunu da unutma. son bir not : atc mtc falan değilim, bazılarınız paranoyak olmuş her orhan beyi savunanı atc sanıyor.
ne ~ 2 yıl önce
atc değilmiş, yalana bak. atc değilsen bile ya aimcisin ya elektronikçi,başka kimse orhanı savunmuyor
Sdrghj ~ 2 yıl önce
Böyle hırsızlar ancak bizim gibi müsliman ülkelerde kıymete biniyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Malmö ~ 2 yıl önce
Saygilar ve sevgiler binali yildirima Kim ne dese desin insalik ögrenin bu zattan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
stockholm ~ 2 yıl önce
stockholm sendromuna yakalanmışsınız

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000