08 Nisan 2013, Pazartesi 08:14:09

BİNALİ YILDIRIM MÜJDEYİ VERDİ

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, inşası devam eden Bingöl, Şırnak ve Hakkâri havalimanlarının bu yıl hizmete sunulacağını belirterek, “2013, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimiz için havacılık yılı” dedi...
  • Her yorumcu ve okur, Havaalanı tanımını gayet iyi biliyor.Havaalanları,Lafla Havalimanı olamıyor.Vatandaşlarımıza dogruyu söyleyerek anlatalım.derim...sayın büyüklerimiz.Ancak o zaman büyük olabilirsiniz
  • bakan bey, thy dışında kalanlar havacılık sektöründe çalışanlar sendikasız,haksız,hukuksuz işsizlik tehdidi ile sömürülüyorlar..bunlar için ne yapacaksınız???????
  • cahilsin diyen, sen bademsin :) sıkıntı orda gün gibi gerçekleri yalanlar, yalanlara küp şekilli binalara taparsın. sıkıntı burda sende yalana tapınmayı bırak gerçeklerle karşılacaksın zaten. doğuya yapılan alanların tek sebebi askeridir. gelmekte olan savaşta adb uçaklarının inip kalkacağı yerler hazırlanmaktadır. hakkarinin keşke tek sorunu ulaşım olsaydıda bahsi geçen yatırım bu sorunu çözseydi. hakkarinin turizm potansiyelinden yararlanılacağını bahsediyorsun :) arkadaş şakamısın? hadi git gez hakkariyi :) koş forrest koş. sakın durma :)
  • Tokat havalanından sözedilmiyor...

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde daha önceden mevcut olmasına rağmen, atıl durumda olan birçok havalimanının çağın gerektirdiği şekilde yeniden yapılandırıldığını belirten Yıldırım, söz konusu 3 havalimanı için 220 milyon liranın üzerinde harcama yapıldığını kaydetti.

Yeni terminal

Yıldırım, yurtdışı seferlerin düzenlenemediği Diyarbakır Havalimanı için yeni terminal binası ihalesinin 15 Ocak’ta düzenlendiğini hatırlatarak, yurtdışı seferleri ile ilgili sıkıntının yeni terminalle biteceğini söyledi. Yıldırım yeni terminal binasının 5 milyon yolcu kapasiteli olarak inşa edileceğini belirtti. (Milliyet)

BİNALİ YILDIRIM MÜJDEYİ VERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 5 yıl önce
Her yorumcu ve okur, Havaalanı tanımını gayet iyi biliyor.Havaalanları,Lafla Havalimanı olamıyor.Vatandaşlarımıza dogruyu söyleyerek anlatalım.derim...sayın büyüklerimiz.Ancak o zaman büyük olabilirsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bakan'a... ~ 5 yıl önce
bakan bey, thy dışında kalanlar havacılık sektöründe çalışanlar sendikasız,haksız,hukuksuz işsizlik tehdidi ile sömürülüyorlar..bunlar için ne yapacaksınız???????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tyler ~ 5 yıl önce
cahilsin diyen, sen bademsin :) sıkıntı orda gün gibi gerçekleri yalanlar, yalanlara küp şekilli binalara taparsın. sıkıntı burda sende yalana tapınmayı bırak gerçeklerle karşılacaksın zaten. doğuya yapılan alanların tek sebebi askeridir. gelmekte olan savaşta adb uçaklarının inip kalkacağı yerler hazırlanmaktadır. hakkarinin keşke tek sorunu ulaşım olsaydıda bahsi geçen yatırım bu sorunu çözseydi. hakkarinin turizm potansiyelinden yararlanılacağını bahsediyorsun :) arkadaş şakamısın? hadi git gez hakkariyi :) koş forrest koş. sakın durma :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
....... ~ 5 yıl önce
hayal gücün gerçekten süpermiş sen ve senin gbi zihniyetler doğunun kalkınmasına engel olan zihniyetler snrda doğuda okul vardı da biz mi okumuadık doğuda iş var da biz mi çalışmadık deyip ağlarsınız ama bişeyleri de görmezden gelip boykot edersisiniz ben hakkari demedim ama suda bi gerçek yatırım ne kadar fazla olursa okadar gelişir gelişmesine paralel terör sorunlarıda azalır cnk insanların işi gücü maddi gücü olur terör belasınada boyun eğmez aklı çelinmez ama senin gbi insanlar nankörlük ettiği sürece bu olay biraz uzar keşke kos forrest diceğine uyanıpta ülkenin nekadar yatırım yaptığını görseydin destekleseydin
Murat ~ 5 yıl önce
Tokat havalanından sözedilmiyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000