08 Şubat 2016, Pazartesi 12:55:42

Bin bir surat pilot!

Kabin memuru olma hayali kuran genç kızların hem hayallerini çalan hem de paralarını alan bir sahte pilot vakası daha ortaya çıktı.
  • bu ibrahim antalyalı dolandırmadığı kimse kalmamış . elini kolunu sallayark da geziyo.
  • Sadece paralarını aldıysa iyi:))
  • Bu haberi okuyanlar bu ... ün fotoğrafını tüm iletişim araçları ile dağıtmalı ki amacı sadece bir işe girip ekmek parası kazanmak olan saf,temiz birazda aklı kıt başkalarının canı yanmasın ve bu adamı millet tanısın. Arkadaşlar biraz şüpheci olun adamın hangi şirkette çalıştığını,kimliğini,lisansını sorun ve böyle vaadlere aldanmayın,hiçbir şirket bu yolla alım yapmaz,yapsada zaten o şirketten hayır gelmez,akıllı olun..
  • bu ancak lisanssız drone uçurur

Kabin memuru olma hayali kuran genç kızların hem hayallerini çalan hem de paralarını alan bir sahte pilot vakası daha ortaya çıktı.

Kendisini pilot olarak tanıtan ve kabin memuru olmak isteyen genç kızlardan para alan İ.D.’nin, bir çok kişiyi bu vaadlerle dolandırdığı ortaya çıktı. Genç kızlara kabin memuru olarak THY’de iş bulma vaadiyle kandıran ve paralarını alan İ.D., iletişim kurduğu ancak vaadlerini yerine getiremediği genç kızların parasını alarak bir anda ortadan yok oluyor.

Son olarak G. Y. isimli genç kızın THY’de kabin memuru yapacağını söyleyerek 6 bin TL’sini alan İ.D., bir anda kayıplara karıştı. Çok sayıda cep telefonu numarası ve sosyal medya hesabı kullanan İ.D’ye ulaşan Airporthaber, iddiaları sormak istedi. Konuşmanın başında çelişkili bilgiler veren İ.D., pilot olduğunu ve THY akademide eğitim aldığını iddia etti. Sonrasında ise Florida’da özel bir uçuş okulunda eğitim altığını Türkiye’de ise böyle bir eğitim verilmemesine rağmen özel bir uçuş okulunda tip eğitimi aldığını ileri sürdü.

Airporthaber’in ısrarlı soruları karşısında köşeye sıkışan İ.D., konuşmayı kesti ve bir anda ortadan kayboldu.

©AirportHaber

Bin bir surat pilot!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (88)

isimsiz ~ 2 yıl önce
bu ibrahim antalyalı dolandırmadığı kimse kalmamış . elini kolunu sallayark da geziyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olur mu olur ~ 2 yıl önce
Sadece paralarını aldıysa iyi:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçar ~ 2 yıl önce
Bu haberi okuyanlar bu ... ün fotoğrafını tüm iletişim araçları ile dağıtmalı ki amacı sadece bir işe girip ekmek parası kazanmak olan saf,temiz birazda aklı kıt başkalarının canı yanmasın ve bu adamı millet tanısın. Arkadaşlar biraz şüpheci olun adamın hangi şirkette çalıştığını,kimliğini,lisansını sorun ve böyle vaadlere aldanmayın,hiçbir şirket bu yolla alım yapmaz,yapsada zaten o şirketten hayır gelmez,akıllı olun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hanzatore ~ 2 yıl önce
bu ancak lisanssız drone uçurur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000