06 Nisan 2016, Çarşamba 16:31:48

Bileti olmayanlar Brüksel havalimanına giremeyecek

Terör saldırılarından sonra 12 gün boyunca kapalı kalan Brüksel havalimanında uçuşlar yeniden başladı. Artık bileti olmayan yolcular havalimanına giremeyecek.
  • zamanlaması manidar
  • Bizde de yolcudan cok at hirsizi, simsar, bos beles insan gezer limanda
  • çok büyük önlem valla. aferin. bilet alıp patlatırız biz de :))

Terör saldırılarından dolayı 12 gün boyunca kapalı kalan Brüksel uluslararası havalimanında ilk uçuşlar başladı. Brüksel Havalimanından uçağa binecek olan yolcuları etkileyecek önemli değişiklikler var.

22 Mart tarihinde iki canlı bomba Brüksel havalimanında büyük bir saldırı gerçekleştirerek bir faciaya yol açmış, havalimanı girişinin önemli bir kısmı da kullanılmaz hale gelmişti. 12 günün ardından havalimanının küçük bir kısmı tekrar açılırken giriş ve çıkışlar artık polis, asker ve özel güvenlik şirketi mensupları tarafından korumaya alındı.

Havalimanında güvenlik tedbirleri en üst seviyeye çıkartıldı. Bu tedbirler kapsamında Brüksel havalimanına yolcu bileti olmayan hiç kimse ikinci bir emre kadar giremeyecek. Yolcuları karşılamak isteyenler ise geliş kapısına kadar girebilecekler.

YOLCULAR EN AZ 3 SAAT ERKENDEN HAVALİMANINDA OLMALI
Schengen bölgesi dışında bir ülkeye gidecek olan yolcuların en az üç saat öncesinden havalimanına gelmesi isteniyor. Havalimanına giren araçların plakaları akıllı kameralar ile kontrol edilecek. Görevliler, araçların içini ve valizleri havalimanına girmeden önce kontrol edecek. 

BİLETİ OLMAYAN İÇERİ GİREMEYECEK
Brüksel havalimanı bundan sonra ilk girişten itibaren polisler yolcunun biletini soracak ve yolcular dışında başka kimse içeri giremeyecek. Elektronik biletlerin akıllı telefon ya da bilgisayar ekranından gösterilmesi yeterli olmayacak. Havalimanına gide tren ve otobüs seferleri de henüz başlamadı.

Brüksel havalimanının tamamen eski haline dönmesi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı ve bir müddet yukarıda sayılan önlemler ile havalimanı yolculara hizmet verecek. (Hürriyet)

Bileti olmayanlar Brüksel havalimanına giremeyecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

manidar ~ 2 yıl önce
zamanlaması manidar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kimseli ~ 2 yıl önce
Bizde de yolcudan cok at hirsizi, simsar, bos beles insan gezer limanda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
0nly ~ 2 yıl önce
only GOD can judge me
aferin ~ 2 yıl önce
çok büyük önlem valla. aferin. bilet alıp patlatırız biz de :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türktür ~ 2 yıl önce
Kesin bu yöntemi bulan türktür
Yok keko ~ 2 yıl önce
Yok kekoymus

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000