08 Ağustos 2011, Pazartesi 08:11:05

BİLET ALMAK İÇİN EŞYALARINI SATMAYA ÇALIŞTI

Parası bittiği için ülkesine dönemeyen Rus turist, uçak bileti alabilmek için ilginç bir yöntem denedi.
  • Al sana vizeyi kaldirdigin ulkenin Turisti !! Adam cebinde 200-300 dolarla tatile gelmistir haliyle parasi kalmamistir , cinsiyetten kaybediyo , halbuki cinsiyet farkli olsa paraylada gelmesine gerek yok
  • ye-iç-eğlencenin dibine vur parasız kal, nası olsa "yav yapmış bi cahillik ,yazıktır biri alsaymış biletini","yokmu canım böyle sorunları çözecek koskoca kurulışlar felan" diyen zeka çok memlekette...
  • Türkiye 'de Turizm sektörünün geldiği harika nokta burası. Adamın parasını son kuruşuna kadar (kendi isteğiyle) harcatma başarısı nedeniyle tüm turizm sektörünü tebrik ediyorum.
  • Yukarıdaki haberi okurken inanın şu kişi yada kuruluş bilet parasını sağlayarak kişinin mağduriyetini giderdi gibi bir netice beklemiştim ama bu seferde topu kalemizde gördük koskoca kuruluşların böyle bir sorunu giderecek kaynakları yokmuydu acaba ?
Parası bittiği için ülkesine dönemeyen Rus turist, uçak bileti alabilmek için Atatürk Havalimanı'nda, kullanılmış eşyalarını satışa çıkardı. Diğer yolcuların şikayeti sonrası ifadesi için polis merkezine götürülen Rus turistin eşyaları ise temizlik görevlileri tarafından kaldırıldı.

Türkiye'ye tatil için gelen ve tüm parasını harcadıktan sonra uçak bileti almaya parası kalmayan Rus turist, Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde kullanılmış eşyalarını satarak uçak bileti almak istedi. Olaydan rahatsız olan yolcuların durumu polis ekiplerine bildirmesinin ardından, adı açıklanmayan Rus turist, polis merkezine götürülerek ifadesine başvuruldu. Polisin çağırdığı temizlik görevlileri ise, Rus turistin yere serdiği eşyalarını bir çöp torbasına topladı. Eşyalar, ifadesinin ardından serbest bırakılan turistte teslim edildi.

Uçağının kalkmasını bekleyen Suzan Sönmez isimli bir yolcu, Rus turistin uçak bileti alacak parası kalmadığı için eski eşyalarını yere sererek satmaya çalıştığını, bundan da çevredekilerin rahatsız olduğunu söyledi.
BİLET ALMAK İÇİN EŞYALARINI SATMAYA ÇALIŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
Al sana vizeyi kaldirdigin ulkenin Turisti !! Adam cebinde 200-300 dolarla tatile gelmistir haliyle parasi kalmamistir , cinsiyetten kaybediyo , halbuki cinsiyet farkli olsa paraylada gelmesine gerek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ye-iç-eğlencenin dibine vur parasız kal, nası olsa "yav yapmış bi cahillik ,yazıktır biri alsaymış biletini","yokmu canım böyle sorunları çözecek koskoca kurulışlar felan" diyen zeka çok memlekette...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Türkiye 'de Turizm sektörünün geldiği harika nokta burası. Adamın parasını son kuruşuna kadar (kendi isteğiyle) harcatma başarısı nedeniyle tüm turizm sektörünü tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yukarıdaki haberi okurken inanın şu kişi yada kuruluş bilet parasını sağlayarak kişinin mağduriyetini giderdi gibi bir netice beklemiştim ama bu seferde topu kalemizde gördük koskoca kuruluşların böyle bir sorunu giderecek kaynakları yokmuydu acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000