02 Temmuz 2008, Çarşamba 16:10:19

BEST AIR'E AİT ÇIKTI

Samsun’dan Duseldorf’a gitmek isterken yakıt kapağındaki sızıntı nedeniyle pist başından geri dönen uçağın Best Air’e ait olduğu ortaya çıktı.
  • Arkadaslar Gecen Hafta ayni ucak ayni sebebten 2 saat gecikmeli olarak kalkmistir bunu niye kimse yazmiyor ve sirketin istasyon müdürü denilen sahis tarafindan onarilip gönderilmistir umariz bir ANKAIR (isparta ) Daha yasamayiz...
  • zaten bu samsun-düsseldorf ucusunu da yapan a321 modeliydi;)siz fotodaki md´ye aldanmayin.yani ayni ucak yakit kacirdi demektir ve problem giderilmemis demektir.
  • Sayın Düssy. uçaklardan biri A321 diğeri bir MD. ikiside farklı üretici tarafından üretilen uçaklar. ikisininde yakıt ile ilgili bir arızasının oluşması teknik personelin bu problemi ciddiye almıyor olması anlamına mı geliyor?
  • Yorumunuz...

Samsun’daki haber ajanslarının geçtikleri haberlerde özel bir şirkete ait olarak ifade ettikleri şirketin Best Air olduğu ortaya çıktı. 

Samsun-Duseldorf seferini yapacak 160 yolcusu bulunan uçak yakıt kapağındaki sızıntı nedeniyle pist başından geri gelmiş, gerekli müdahalenin yapılmasının ardından seferine devam etmişti.

BEST AIR'E AİT ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Düsseldorf ~ 10 yıl önce
Arkadaslar Gecen Hafta ayni ucak ayni sebebten 2 saat gecikmeli olarak kalkmistir bunu niye kimse yazmiyor ve sirketin istasyon müdürü denilen sahis tarafindan onarilip gönderilmistir umariz bir ANKAIR (isparta ) Daha yasamayiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dussy ~ 10 yıl önce
zaten bu samsun-düsseldorf ucusunu da yapan a321 modeliydi;)siz fotodaki md´ye aldanmayin.yani ayni ucak yakit kacirdi demektir ve problem giderilmemis demektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aero ~ 10 yıl önce
Sayın Düssy. uçaklardan biri A321 diğeri bir MD. ikiside farklı üretici tarafından üretilen uçaklar. ikisininde yakıt ile ilgili bir arızasının oluşması teknik personelin bu problemi ciddiye almıyor olması anlamına mı geliyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000