02 Eylül 2008, Salı 09:18:14

Best Air’i yüzüstü bıraktı

Yaklaşık iki yıldır Best Air uçaklarını kiralayarak Duesseldorf bölgesinden Türkiye’nin çeşitli bölgelerine uçuşlar yapan Miray Tur, ani, bir kararla şirketi ortada bırakarak sırra kadem bastı. Almanya’dan soğuk haberler geliyor.
  • MİRAY YILLARIN FİRMASI VE HAKAN SEZEN BEY SAYGINLIĞI HERHES TARAFINDAN BİLİNEN BİR KİŞİDİR. YAZILANLARIN ÇOĞUNU HAKETMİYOR SİZİ UTANDIRACAKTIR. BU YAZDIKLARINIZI KAYDEDİYORUM YÜZÜNÜZE ÇARPACAĞIM. DÜNYADA KRİZ ABD Yİ BATIRACAK DERECEDE FAKAT BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ SAYESİNDE ÜSTESİNDEN GELEMEYECEĞİMİZ HİÇ BİR SORUN OLAMAZ. ŞİRKET BİZİM SAYILIR SAHİP ÇIKALIM
  • bize kazik tilar ve kactilar! simdi ne olacak, bütün sene kazandigim parayi yolcularimi getirmek icin harcadim! simdi marak ediyorum hangi acentalardan miray in alacagi varmis?? ben hesabi ödemeden bir bilet alamiyordum, bu öbür acentalar icin de aynisiydi!! yoksa bazi acentalarinda mi bu olayda parmagi var?? parayi ortakmi alip cep e atilar??
  • HIC BIR SIRKET HELALDAN GITMEZSE CALISAMAZ TICARETIN BASI VE SONU DÜRÜSTLÜKDÜR COK ACIKKI MIRAY DÜRÜST DEGILDI... ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN !!!
  • Eger bilet ücretlerini ödemeyen acente varsa yazik. Tikir tikir öde, sonra birdaha öde!! Oldumu simdi? Demek ödemeyen okadar adam varmiski... bizi kandiriyorlarmis. Olan yine dürüst insana oldu. Yazik, yazik...

Dün tüm yolculara hitaben şirketin sahibi Ali Akbaş ve Hakan Sezen tarafından yapılan “Uçuşlarımızı durdurduk” açıklaması şok etkisi yarattı. Best Air’i ortada bırakan bu açıklamadan sonra Ali Akbaş ve Hakan Sezen kendisine ulaşmaya çalışanlara adeta duvar oldu.

Miray Tur yaptığı açıklamada Best Air’in anlaşmayı tek taraflı olarak feshetmesinden dolayı uçuşların iptal edildiğini ifade etmesine rağmen iptal gerekçesinin farklı olduğu anlaşıldı.

AirportHaber’in edindiği bilgilere göre Miray Tur’un iflas noktasına geldiği ve paraları ödemede güçlük çektiği ifade ediliyor.

Bu ifadeyi kanıtlayan belge ise Best Air’de bulunuyor. Miray’ın Best Air’e gönderdiği yazıda mali zorluk içinde olunduğu bu sebeple de uçuşları gerçekleştiremeyecekleri belirtiliyor.

Almanya’dan gelen bilgilere göre bir Türk Tur şirketinin daha sonunun geldiği ifade ediliyor.

©AirportHaber

Miray Tur

Best Air’i yüzüstü bıraktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (94)

GURBET KUŞU ~ 10 yıl önce
MİRAY YILLARIN FİRMASI VE HAKAN SEZEN BEY SAYGINLIĞI HERHES TARAFINDAN BİLİNEN BİR KİŞİDİR. YAZILANLARIN ÇOĞUNU HAKETMİYOR SİZİ UTANDIRACAKTIR. BU YAZDIKLARINIZI KAYDEDİYORUM YÜZÜNÜZE ÇARPACAĞIM. DÜNYADA KRİZ ABD Yİ BATIRACAK DERECEDE FAKAT BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ SAYESİNDE ÜSTESİNDEN GELEMEYECEĞİMİZ HİÇ BİR SORUN OLAMAZ. ŞİRKET BİZİM SAYILIR SAHİP ÇIKALIM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acenta 75 ~ 10 yıl önce
bize kazik tilar ve kactilar! simdi ne olacak, bütün sene kazandigim parayi yolcularimi getirmek icin harcadim! simdi marak ediyorum hangi acentalardan miray in alacagi varmis?? ben hesabi ödemeden bir bilet alamiyordum, bu öbür acentalar icin de aynisiydi!! yoksa bazi acentalarinda mi bu olayda parmagi var?? parayi ortakmi alip cep e atilar??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PILOT ~ 10 yıl önce
HIC BIR SIRKET HELALDAN GITMEZSE CALISAMAZ TICARETIN BASI VE SONU DÜRÜSTLÜKDÜR COK ACIKKI MIRAY DÜRÜST DEGILDI... ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AG ~ 10 yıl önce
Eger bilet ücretlerini ödemeyen acente varsa yazik. Tikir tikir öde, sonra birdaha öde!! Oldumu simdi? Demek ödemeyen okadar adam varmiski... bizi kandiriyorlarmis. Olan yine dürüst insana oldu. Yazik, yazik...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000