24 Kasım 2008, Pazartesi 09:54:25

Best Air’e talip var

Havayolu şirketleri ekonomik krizle yaşamaya çalışıyor. Bazı şirketler bu krizi atlatmanın yolunu ararken “Şirketimi asla satmam” diyen Bahtışen Tunca’nın şirketi Best Air’e müşteri çıktı. İşte ayrıntılar.
  • Arkadaşlar Best airle uçmadım, umarım bir gün binerim fakat siteleri son derece amatör geldi bana, ayrıca bir sorum var hep merak ediyorum onlarca hatat yüzlerce milyon dolara mal olan uçakların şu dış görünüşleri neden mahalle bakkalı gibi olur? Bu haberdeki uçağı görünce diğer low costlarımız da aklıma geldi, THY dışında sağlam gözüken bir tasarıma sahip havayolu neden yok? Çok mu zor profesyonel bi tasarımcıyla çalışmak? Yoksa bu havayollarının sahipleri çocuklarına mı yaptırıyorlar anlamıyorum... Benim milyon dolarlık uçağım olacak üstüne bakkal fontuyla logo koymam. Airliners.net'e girip iki inceleyince diğer ülkelerin havayollarını arada ciddi farklar olduğu apaçık bu hususta.. Biraz sert olmuş olabilir ama gerçekten dünyaya bayrak taşıyan havayollarımıza ait uçakların çok güzel gözükmesini istiyorum sadece.
  • Araplara söylemek lazim,eger sirketi Ali Yükseldiyle alacaklarsa yari fiatini teklif etsinler.Ali Yükseldisiz alacaklarsa iki mislini versinler.Bastan masraftan yari yariya karli olurlar.Zaten Sayin Dede personel almaga baslamis bile...
  • Kardeşim bahtışen hanım havayolu şirketi simsarı mı? Vatanını seven bir hanfendi.Türkiyeye yatırım yapmışsa kötümü etmiş.İnsanlarımız yardım edeceğine köstek olmaya çalışıyor.Bugüne kadar yılmadı bundan sonrada yılmaz.Bütün kalbimizle size inanıyoruz bahtışen hanım.Kim ne derse desin başarı doğru olanlarındır.
  • Yorumunuz...

Geçtiğimiz haftalarda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne giderek yardım çağrısında bulunan Bahtışen Tunca’nın şirketi Best Air’e Araplar talip oldu. Bahtışen Tunca’nın şirketi satmaya yanaşmadığı ancak Arapların almak için teklif sunduğu ifade ediliyor.

 

AirportHaber’e gelen bilgilere göre Best Air’in Suudi Arabistan’a kiralanan uçaklarının da şirketi almak isteyenlerin aracılığı ile gerçekleştiği belirtildi.

©AirportHaber

Best Air’e talip var

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Death Grind ~ 10 yıl önce
Arkadaşlar Best airle uçmadım, umarım bir gün binerim fakat siteleri son derece amatör geldi bana, ayrıca bir sorum var hep merak ediyorum onlarca hatat yüzlerce milyon dolara mal olan uçakların şu dış görünüşleri neden mahalle bakkalı gibi olur? Bu haberdeki uçağı görünce diğer low costlarımız da aklıma geldi, THY dışında sağlam gözüken bir tasarıma sahip havayolu neden yok? Çok mu zor profesyonel bi tasarımcıyla çalışmak? Yoksa bu havayollarının sahipleri çocuklarına mı yaptırıyorlar anlamıyorum... Benim milyon dolarlık uçağım olacak üstüne bakkal fontuyla logo koymam. Airliners.net'e girip iki inceleyince diğer ülkelerin havayollarını arada ciddi farklar olduğu apaçık bu hususta.. Biraz sert olmuş olabilir ama gerçekten dünyaya bayrak taşıyan havayollarımıza ait uçakların çok güzel gözükmesini istiyorum sadece.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dus ~ 10 yıl önce
Araplara söylemek lazim,eger sirketi Ali Yükseldiyle alacaklarsa yari fiatini teklif etsinler.Ali Yükseldisiz alacaklarsa iki mislini versinler.Bastan masraftan yari yariya karli olurlar.Zaten Sayin Dede personel almaga baslamis bile...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
doğrucu ~ 10 yıl önce
Kardeşim bahtışen hanım havayolu şirketi simsarı mı? Vatanını seven bir hanfendi.Türkiyeye yatırım yapmışsa kötümü etmiş.İnsanlarımız yardım edeceğine köstek olmaya çalışıyor.Bugüne kadar yılmadı bundan sonrada yılmaz.Bütün kalbimizle size inanıyoruz bahtışen hanım.Kim ne derse desin başarı doğru olanlarındır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000