17 Haziran 2009, Çarşamba 22:45:41

Best Air’den Fevzi Altunbulak açıklaması

Best Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı işten çıkarttıkları Kaptan Pilot Fevzi Altunbulak ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı. İşte Bahtışen Tunca tarafından yapılan açıklama.
  • Kırgız larla yapılan anlaşma hayırlı olsun Manas air in ortağı olmuşsunuz en kısa zamanda uçmanızı dilerim
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • BU KADIN DİYE İFADE YANLIŞTIR..AYRICA KİMSE ŞİRKETİ KURMASINA DEĞİL KURDUKTAN SONRAKİ GELİŞEN MAAŞ VEYA HARCIRAH GİBİ KONULARDA ÖDEMEM YAPMAYIŞINDAN VEDE TUTUMUNDAN DOLAYI YAZIYOR..AYRICA İNSANLAR OLMASSA PARASI BİR İŞE YARAMAZ ANCAK BANKAYA VERİR..ŞİMDİ FAİZLER DÜŞÜK HAVACILIKTAN DAHA FAZLA KAZANMIŞTIR..AYRICA HAVASIDA CABA SN ARKADAŞIM..KİMSE ULAŞILMAZ DEĞİLDİR..
  • Neden birsürü insana ve ailesine ekmek veren bir firmayı kötülersiniz ve BEST yerine "WASTE yazarsınız, bu ayıp değil mi ? Pilot ayrılmış veya çıkartılmış ne önemi var ? Dünyanın en gelişmiş ülkelerindeki en büyük şirketlerdeki en üst düzey yöneticiler bile ayrılıyorlar veya işten çıkartılıyorlar. Koskoca GM, Boeing, Airbus, Ford ; bunları hiç okumaz mısınız ? Best Air’e olan kızgınlığınız bir kuyruk acısı mıdır? Size ne yaptı bu firma ? Şirketin sahibi istediğini yazar, görevden alır veya göreve atar ve kimseye de hesap vermek zorunda değildir. Sonuçta bu kadın bu şirketi kurarken sizlere sormadı, kendi parasını verirken sizden borç para da almadı, geldi parasını yatırdı risk aldı ve şirketini ısrarla yürütmeye çalışıyor. Yazık.. F

Best Air

Best Air’den Fevzi Altunbulak açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
Kırgız larla yapılan anlaşma hayırlı olsun Manas air in ortağı olmuşsunuz en kısa zamanda uçmanızı dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BU KADIN DİYE İFADE YANLIŞTIR..AYRICA KİMSE ŞİRKETİ KURMASINA DEĞİL KURDUKTAN SONRAKİ GELİŞEN MAAŞ VEYA HARCIRAH GİBİ KONULARDA ÖDEMEM YAPMAYIŞINDAN VEDE TUTUMUNDAN DOLAYI YAZIYOR..AYRICA İNSANLAR OLMASSA PARASI BİR İŞE YARAMAZ ANCAK BANKAYA VERİR..ŞİMDİ FAİZLER DÜŞÜK HAVACILIKTAN DAHA FAZLA KAZANMIŞTIR..AYRICA HAVASIDA CABA SN ARKADAŞIM..KİMSE ULAŞILMAZ DEĞİLDİR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Neden birsürü insana ve ailesine ekmek veren bir firmayı kötülersiniz ve BEST yerine "WASTE yazarsınız, bu ayıp değil mi ? Pilot ayrılmış veya çıkartılmış ne önemi var ? Dünyanın en gelişmiş ülkelerindeki en büyük şirketlerdeki en üst düzey yöneticiler bile ayrılıyorlar veya işten çıkartılıyorlar. Koskoca GM, Boeing, Airbus, Ford ; bunları hiç okumaz mısınız ? Best Air’e olan kızgınlığınız bir kuyruk acısı mıdır? Size ne yaptı bu firma ? Şirketin sahibi istediğini yazar, görevden alır veya göreve atar ve kimseye de hesap vermek zorunda değildir. Sonuçta bu kadın bu şirketi kurarken sizlere sormadı, kendi parasını verirken sizden borç para da almadı, geldi parasını yatırdı risk aldı ve şirketini ısrarla yürütmeye çalışıyor. Yazık.. F

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000