11 Eylül 2009, Cuma 09:24:07

BEST AIR YOLCULARI PERİŞAN OLDU!

Best Havayolları’nın İstanbul-Düsseldorf uçağıyla Almanya’ya gitmek için Atatürk Havalimanı’na gelen yolcular hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaştılar...
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Sizin orasi bizim brukselden daha betermis be :) siz kimlerle ugrasiyorsunuz bizde pala ve destiyle ugrasiyoruz
  • Arkadaslar destekleriniz icin tsk ederim. Evet bende diyorum kiskananlarim catlasin diye. Bana 1 haftadir telefon acip sürekli Best´in fiyatlarini sorduran cok yakinimdaki acenta sana sesleniyorum seninde kimligini biliyorum. Persembe günü benim ADA Dus ucaginda yolcumun olmadigini sen bilemezdin cünki her ucakta cok sayida yolcum oldugundan o ucaktada vardir sandin ve UTANMADAN ÖLMÜS ANNEME KÜFÜR ETTIRDIN ELEMANINA bir yolcummussun gibicesine. Ugrasma benimle kardesim benim boyuma yetisemezsin anca pesimden kosar durursun. Bak ben 6 yildir ayni adresimdeyim ve dahada büyümeye kararliyim kim tutar beni hadi kolaysa sen tut. TUTAMAZSINKI buna cesaret ve yürek ister yüregin olsaydida zaten gizli sahis olarak yazmazdin.
  • 50ye satip 150 ye getirmislerse yolculari durumlari ortada iste, is ve idare nedir bilmiyor bunlar. Batacaklar yakinda batacaklar! Ne olmus, hava alaninda bagladiklari ucaklarini kurtarabilmislermi? Once borclarini odesinler herkese haram yemesinler.

Best Havayolları’nda sular durulmuyor...

İlk olarak şirket muhasebesinde yapılan vurgun... Ardından Nijerya Merkezli Air Niamey şirketi alacaklarına karşılık Best Havayolları’nın iflasını istemesi ve akabinde Air Niamey’in Best Air uçağını bağlatması... Tüm bu yaşananların yanında bir de bağlanan uçağın içerisinde bulunan Türk ekibin uçakta rehin kalması...

Son günlerde oldukça zor zamanlar geçiren Best Air’in bugün yapılması gereken İstanbul-Düsseldorf seferini de gerçekleştirmemesi olaylar zincirine bir yenisi daha ekledi.

Bugün Atatürk Havalimanı’na gelen ve Best Air’ın saat 07:00’de gerçekleştireceği İstanbul-Düsseldorf uçağıyla Almanya’ya gitmeyi planlayan yolcular adeta şaşkına döndü. Almanya’ya gitmek üzere Atatürk Havalimanı’na gelen 40 kadar biletli yolcu hiçbir şirket yetkilisine ulaşamayınca neye uğradıklarını anlayamadı.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre, mağdur olan yolcuların bir kısmının THY’den bilet alarak Almanya’ya gittiği, parası olmayanların da evlerine geri döndüğü yönünde.

Öte yandan, Best Air’ın bugün Kayseri ve Adana’dan Almanya’ya da sefer düzenlemesi gerektiği ancak bu seferlerin de gerçekleştirilememe ihtimali olduğu belirtiliyor.

©AirportHaber.com

BEST AIR YOLCULARI PERİŞAN OLDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sizin orasi bizim brukselden daha betermis be :) siz kimlerle ugrasiyorsunuz bizde pala ve destiyle ugrasiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaslar destekleriniz icin tsk ederim. Evet bende diyorum kiskananlarim catlasin diye. Bana 1 haftadir telefon acip sürekli Best´in fiyatlarini sorduran cok yakinimdaki acenta sana sesleniyorum seninde kimligini biliyorum. Persembe günü benim ADA Dus ucaginda yolcumun olmadigini sen bilemezdin cünki her ucakta cok sayida yolcum oldugundan o ucaktada vardir sandin ve UTANMADAN ÖLMÜS ANNEME KÜFÜR ETTIRDIN ELEMANINA bir yolcummussun gibicesine. Ugrasma benimle kardesim benim boyuma yetisemezsin anca pesimden kosar durursun. Bak ben 6 yildir ayni adresimdeyim ve dahada büyümeye kararliyim kim tutar beni hadi kolaysa sen tut. TUTAMAZSINKI buna cesaret ve yürek ister yüregin olsaydida zaten gizli sahis olarak yazmazdin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
50ye satip 150 ye getirmislerse yolculari durumlari ortada iste, is ve idare nedir bilmiyor bunlar. Batacaklar yakinda batacaklar! Ne olmus, hava alaninda bagladiklari ucaklarini kurtarabilmislermi? Once borclarini odesinler herkese haram yemesinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000