17 Ağustos 2009, Pazartesi 08:55:42

Berna Tanyolaç kalp ameliyatı oldu

Türk Havayolları Kabin Eğitim Müdürü Berna Tanyolaç, kalp rahatsızlığı nedeniyle ameliyat oldu.
  • bizim bu güleryüze canımız fedadır.
  • senin isteğin üzerine hastanede yanında olamasak da kalbimizin seninle olduğunu biliyorsun canım arkadaşım.ama haftaya antalya yanına gelecek,biliyorsun :) hepimizi içinde barındıran koccaman,temiz bir kalbin var ve yorduk belki de bu güzel kalbi..ama daha güzel günler bizi bekliyor ve söz verdin kuveyte ziyaretime geleceksin :)
  • en çok sevenleri dualarla yolcu etti berna yi ameliyata...5 saat suren ameliyattan ve 22 saatlik yoğun bakımdan kazanan olarak cikti... ilk ziyaretcileri : 1- doktoru 2- babasi 3-kardesi 4- annesi oldu..... persembe tabucu olacak insallah.....
  • TAHMIN EDIYORUM BIRCOK KABIN AMIRI BU YORUMLARI OKUYRACAK. ONCELLIKLE BERNA'YA COK GECMIS OLSUN. BENIM YAZACAGIM SEY KABIN AMIRLERININ ANONSLARI VE INGILIZCELERI. OZELLIKLE TELAFUZLARI TAM 1970 TURKIYE INGILIZCESI. LUTFEN ANONSU MECBUR KALMADIKCA SIZ YAPMAYIN MAKINAYA BIRAKIN. OZELLIKLE SI-VIITC OF (SWITCH OFF) DIYE TELAFUZ EDILDI MI ANLIYORUM KI KIRO TURKCE TELFUZU. SIII-WITCH DEGIL ARAKADSLAR,YAZILDIGI GIBI SWITCH. YANI ILK S DEN SONRA I YI YUTACAKSIN. NIW YORK TELAFUZUNDA OLDUGU GIBI. W HARFINI YUTACAKSIN. NIU YORK DIYECEKSIN. KOMIK OLUYORSUNUZ. BIRAZ DIKKAT. KAPTANLARA ZATEN HIC GIRMEK ISTEMIYORUM. ARTIK YAZMAYA DEGMEZ.

Türkiye Kabin Memurları Derneği Başkanlığı’nı da yapan Berna Tanyolaç, kalp kapakçığındaki düzensiz çalışma nedeniyle ameliyat edildi.

Cuma günü Anadolu Sağlık Merkezi (Jhohns Hopkins Hastanesi) başarılı bir ameliyat geçiren Berna Tanyolaç’ın sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

AirportHaber Ailesi olarak Berna Tanyolaç’a geçmiş olsun diyoruz.

Berna Tanyolaç kalp ameliyatı oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 9 yıl önce
bizim bu güleryüze canımız fedadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
senin isteğin üzerine hastanede yanında olamasak da kalbimizin seninle olduğunu biliyorsun canım arkadaşım.ama haftaya antalya yanına gelecek,biliyorsun :) hepimizi içinde barındıran koccaman,temiz bir kalbin var ve yorduk belki de bu güzel kalbi..ama daha güzel günler bizi bekliyor ve söz verdin kuveyte ziyaretime geleceksin :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
en çok sevenleri dualarla yolcu etti berna yi ameliyata...5 saat suren ameliyattan ve 22 saatlik yoğun bakımdan kazanan olarak cikti... ilk ziyaretcileri : 1- doktoru 2- babasi 3-kardesi 4- annesi oldu..... persembe tabucu olacak insallah.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
TAHMIN EDIYORUM BIRCOK KABIN AMIRI BU YORUMLARI OKUYRACAK. ONCELLIKLE BERNA'YA COK GECMIS OLSUN. BENIM YAZACAGIM SEY KABIN AMIRLERININ ANONSLARI VE INGILIZCELERI. OZELLIKLE TELAFUZLARI TAM 1970 TURKIYE INGILIZCESI. LUTFEN ANONSU MECBUR KALMADIKCA SIZ YAPMAYIN MAKINAYA BIRAKIN. OZELLIKLE SI-VIITC OF (SWITCH OFF) DIYE TELAFUZ EDILDI MI ANLIYORUM KI KIRO TURKCE TELFUZU. SIII-WITCH DEGIL ARAKADSLAR,YAZILDIGI GIBI SWITCH. YANI ILK S DEN SONRA I YI YUTACAKSIN. NIW YORK TELAFUZUNDA OLDUGU GIBI. W HARFINI YUTACAKSIN. NIU YORK DIYECEKSIN. KOMIK OLUYORSUNUZ. BIRAZ DIKKAT. KAPTANLARA ZATEN HIC GIRMEK ISTEMIYORUM. ARTIK YAZMAYA DEGMEZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000