19 Ağustos 2011, Cuma 15:30:02

"BEN KORKMADIM ALIŞKINIM"

Somali'de tehlike atlatan uçakta bulunan sanatçılardan Nihat Doğan, gazetecilere kazayı değerlendirdi...
  • o kadar güzel uyuyor ki, kimse uyandırmaya kıyamıyor:)))
  • Somali halkına gösterilen bu ilgi neden Somalili korsanlarca kaçırılıp rehin tutulan 3 Türk denizciye gösterilmiyor ... Çünkü şu an da bir '' Show Business '' izliyoruz !! Ha bu arada hatırlatmakta da fayda var ; Siz siz olun ''şşştttt sessiz olun,çünkü Türkiye UYUYOR ! ''
  • radikal inişmiş, ille sosyetik olacak ya, geberirken bile etrafa hava atacak yani...
  • bir uçak dolusu insan nediye götürülür bu halkın milletin parası neden çarçur edilir sorumsuzca harcanır bizim tanınmaya ihtiyacımız yok bizler aptalmıyız nedir bu saltanat şhow yarında çankaya sakini gider somaliye yardım yapılsın haddinden fazla yapılsın lakin bu insanlar bu şhow aman ha ALLAH tan basketçiler başaramazda bu sene yine halkın parası 28.5 milyon ödül başbakan vermez inşaallah anayasayı degiştirince türkiyenin isminide beraber talan ettik yürüdük cumhuriyeti diye adlandırın
Sanatçı Ajda Pekkan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Somali'yi ziyaretine eşlik eden heyeti taşıyan uçağın inişte tehlike atlatmasıyla ilgili olarak, "Zor bir iniş oldu. Ama burada olmaktan keyif alıyorum. Ufak tefek heyecanlar da olacaktır tabii. Hala titriyorum. Böyle radikal bir iniş beklemiyorduk" dedi. 
 
Tehlike atlatan uçakta bulunan sanatçı Ajda Pekkan, basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu. 
 
Hasar gören uçak kanadının durumunu gördükten sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Pekkan, sıkıntı yaşadıklarını belirterek, "Böyle olacağını bilseydim gelmeye çekinirdim. Zor bir iniş oldu. Ama burada olmaktan keyif alıyorum. Ufak tefek heyecanlar da olacaktır tabii. Hala titriyorum. Böyle radikal bir iniş beklemiyorduk. Heyecanlı şeylerin sonunda güzel şeyler de olur" dedi. 
 
Nihat Doğan da basın mensuplarının soruları üzerine survivor yarışmasında 50 metreden helikopterle indiğini belirterek, "Ben korkmadım, alışkınım. Ama yanımdakilerin çığlığını duyunca endişe etmemek de mümkün değildi" dedi. 
 
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ise uçağın çok alçaktan inişe geçtiğini belirterek, "Ben uçak suya inecek sandım. Kanatların suya değmesine az kalmıştı" diye konuştu. 
 
Öte yandan, heyetten yaklaşık 1 saat sonra Mogadişu Uluslararası Havalimanı'na gelen Başbakan Erdoğan ise uçağın geçirdiği tehlikeyle ilgili bilgi aldı. Erdoğan, daha sonra, heyetin Türkiye'ye geri dönebilmesi için yetkililerden yeni bir uçağın getirtilmesini istedi. 
 
Uçakta AK Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, sanatçılar Ajda Pekkan, Sertap Erener, Muazzez Ersoy, Nihat Doğan, gazeteciler, koruma ekibi ve bazı milletvekilleri de bulunuyordu.

Son Dakika
"BEN KORKMADIM ALIŞKINIM"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Misafir ~ 7 yıl önce
o kadar güzel uyuyor ki, kimse uyandırmaya kıyamıyor:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Somali halkına gösterilen bu ilgi neden Somalili korsanlarca kaçırılıp rehin tutulan 3 Türk denizciye gösterilmiyor ... Çünkü şu an da bir '' Show Business '' izliyoruz !! Ha bu arada hatırlatmakta da fayda var ; Siz siz olun ''şşştttt sessiz olun,çünkü Türkiye UYUYOR ! ''

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
radikal inişmiş, ille sosyetik olacak ya, geberirken bile etrafa hava atacak yani...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bir uçak dolusu insan nediye götürülür bu halkın milletin parası neden çarçur edilir sorumsuzca harcanır bizim tanınmaya ihtiyacımız yok bizler aptalmıyız nedir bu saltanat şhow yarında çankaya sakini gider somaliye yardım yapılsın haddinden fazla yapılsın lakin bu insanlar bu şhow aman ha ALLAH tan basketçiler başaramazda bu sene yine halkın parası 28.5 milyon ödül başbakan vermez inşaallah anayasayı degiştirince türkiyenin isminide beraber talan ettik yürüdük cumhuriyeti diye adlandırın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000