19 Temmuz 2016, Salı 12:19:05

Bekir Bozdağ'dan flaş pilot açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 24 Kasım 2015'te Rus uçağını düşüren pilotların, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan askerler arasında olduğunu açıkladı.
  • Hasbinallah
  • 30 yasindayim kac oy kullandim hesabini siz yapin hepsini Ak Partiye verdim. Yine olsa yine veririm amma ve lakin bunun tek sebebi yerine koyacak bir parti olmadigindandir yoksa ciddi anlamda politik hatalari var son olarak bu rus ucagi. Yahu adamlar siniri ihlal ediyor indiriyoruz. Sen daha kalkip ne diye ayaklanan hainlerin icinde diyorsunki. Ne gerek var. Rusa mi yamanicaz. Kimdir lan rus. Dune kadar kapimizda kopek olanlara atiyorum, ermeni lobisinin en guclu oldugu fransiza, pkk destekcisi ingilize, gezi gibi bir ic savas senaryosunu hazirlayan almana ve paralel hainleri besleyen abdye ne diye sirin gosteriyorsunuz bizi. Ihtiyacimiz mi var. HAYIR. Tam bagimsiz Turkiye icin radikal kararlar alma vaktidir. Olurya bir yetkili okur bunu hukumetten. Bir birey olarak istegim daha vakur bir durustur. Saygilar.
  • Ya o kadar çok söylenecek şey var ki sizin hakkınızda en iyisi boşvermek. Anlayan nasılsa anlıyor
  • ulan baştakiler çıkıp dememiş miydi "emri ben verdim" "bi daha olsun bi daha vururuz" diye. bizim toplumumuz çok dönek cidden ya..

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 24 Kasım 2015'te Rus uçağını düşüren pilotların, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan askerler arasında olduğunu açıkladı.

Rus uçağının düşürülmesi sebebiyle Ankara ile Moskova arasında çıkan krizin ardından Rusya Devlet Başkanı Putin, Türkiye'ye yönelik birçok yaptırım kararı almıştı. 7 ay süren gerginliğin ardından geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Putin'e yolladığı mektubun ardından iki ülke arasında ilişkiler normalleşme sürecine girmişti.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Rus uçağını düşüren pilotların, 15 Temmuz darbe girişimi kapsamında tutuklanan askerler arasında olduğunu açıkladı.

Bekir Bozdağ'dan flaş pilot açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Tam demokrat tipler ~ 2 yıl önce
Hasbinallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Buyuk ayip ~ 2 yıl önce
30 yasindayim kac oy kullandim hesabini siz yapin hepsini Ak Partiye verdim. Yine olsa yine veririm amma ve lakin bunun tek sebebi yerine koyacak bir parti olmadigindandir yoksa ciddi anlamda politik hatalari var son olarak bu rus ucagi. Yahu adamlar siniri ihlal ediyor indiriyoruz. Sen daha kalkip ne diye ayaklanan hainlerin icinde diyorsunki. Ne gerek var. Rusa mi yamanicaz. Kimdir lan rus. Dune kadar kapimizda kopek olanlara atiyorum, ermeni lobisinin en guclu oldugu fransiza, pkk destekcisi ingilize, gezi gibi bir ic savas senaryosunu hazirlayan almana ve paralel hainleri besleyen abdye ne diye sirin gosteriyorsunuz bizi. Ihtiyacimiz mi var. HAYIR. Tam bagimsiz Turkiye icin radikal kararlar alma vaktidir. Olurya bir yetkili okur bunu hukumetten. Bir birey olarak istegim daha vakur bir durustur. Saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kyzer ~ 2 yıl önce
Ya o kadar çok söylenecek şey var ki sizin hakkınızda en iyisi boşvermek. Anlayan nasılsa anlıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bolonez ~ 2 yıl önce
ulan baştakiler çıkıp dememiş miydi "emri ben verdim" "bi daha olsun bi daha vururuz" diye. bizim toplumumuz çok dönek cidden ya..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000