28 Mart 2009, Cumartesi 12:22:26

BBP'DEN SON AÇIKLAMA

BBP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Destici, son dakika açıklaması yaptı...
  • AND. Senin adına çok üzüldüm.Çok fazla itilip kakılmışsın anlaşılan.Bir kazanın ardından henüz tüm millet ağlarken yakınlarını kaybetmiş biriyle ancak sen gibi zavallılar polemiğe girer. Bırak insanlar acısını yaşasın. Yetkililer görevini yapsın .Sen kahvehanede memleketi kurtarmaya devam et.
  • Umarım sivil havacılığımızda sorumlu veya görevli bir mevkide değilsinizdir . Öyleyse yaptığınız yorum ve uslübunuz , sivil havacılığımızın içinde bulunduğu vahim durumu daha da pekiştirmektedir. AND .
  • Lisans İptali başlıklı yazıyı yazan arkadaşımıza;Bu firmayı ve teknik detayları bilmeden çala kalem yazmışsınız,lütfen önce gerçekten bi araştırın,bu firmanın ne durumda oldugunu;ki bu Firma çok teknik donanıma sahip ,özenle çalışan bir firma ve her prosedürünü yerine getirmiş güçlü bir firma.Bu türlü boş yorumlarla sadece kamuoyunu yanıltıyorsunuz.Saygılarımla.Adnan Çalışkan
  • ya da siyasi nedenlerle ekmek yediği yere hiyanet içinde olan kişilerin gerçekdışı yorumlarıyla sektörümüzün saygınlığına leke vurulmaktadır. Helikopter teknik açıdan yetersizmişmiş de ,kesinlikle uçmaması gereken irtifa ve hava şartlarındaymışmış ta. Kaya Kaptan hiçbirşey bilmiyordu bu zamana kadar tesadüfen yaşadı hep tatil beldesinde mi görev aldı zannediyosun saygısız yorumcu. Haddin boyun ne ki lisans iptalinden bahsediyosun. ( bir önceki yorumumun devamıdır ama gördüğüm kadarıyla halen yayınlanmamış.Sayın editör lütfen amacınıza hizmet edin)

Mustafa Destici; “Biz daha önce de söylemiştik. Enkazda bulunan cesetler arasında Sayın Genel Başkanımız (Muhsin Yazıcoğlu) yoktur. Medyada yer alan 6 ceset bulundu haberleri gerçeği yansıtmıyor. Bu bilgiler tevatürdür. Devlet büyükleri Başkanımız, Valimiz, Bakanımız, Emniyet Genel Müdürümüz, Askerimiz ne biliyorlarsa açıklasınlar. Herşeyi bilmek istiyoruz, biz ümidimizi kaybetmedik. Ancak Başkanımız yaşıyor demiyoruz. Ama ümidimizi kaybetmedik ve bulunanlar arasında Başkanımız yok diyoruz. Ben bizzat olay yerinde bulunan arkadaşlarımla konuştum. Başkanımızı gördüklerini söylemediler. Başbakan da basından aldığı bilgilerden dolayı o açıklamayı yaptı" dedi.

BBP'DEN SON AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 9 yıl önce
AND. Senin adına çok üzüldüm.Çok fazla itilip kakılmışsın anlaşılan.Bir kazanın ardından henüz tüm millet ağlarken yakınlarını kaybetmiş biriyle ancak sen gibi zavallılar polemiğe girer. Bırak insanlar acısını yaşasın. Yetkililer görevini yapsın .Sen kahvehanede memleketi kurtarmaya devam et.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Umarım sivil havacılığımızda sorumlu veya görevli bir mevkide değilsinizdir . Öyleyse yaptığınız yorum ve uslübunuz , sivil havacılığımızın içinde bulunduğu vahim durumu daha da pekiştirmektedir. AND .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Lisans İptali başlıklı yazıyı yazan arkadaşımıza;Bu firmayı ve teknik detayları bilmeden çala kalem yazmışsınız,lütfen önce gerçekten bi araştırın,bu firmanın ne durumda oldugunu;ki bu Firma çok teknik donanıma sahip ,özenle çalışan bir firma ve her prosedürünü yerine getirmiş güçlü bir firma.Bu türlü boş yorumlarla sadece kamuoyunu yanıltıyorsunuz.Saygılarımla.Adnan Çalışkan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ya da siyasi nedenlerle ekmek yediği yere hiyanet içinde olan kişilerin gerçekdışı yorumlarıyla sektörümüzün saygınlığına leke vurulmaktadır. Helikopter teknik açıdan yetersizmişmiş de ,kesinlikle uçmaması gereken irtifa ve hava şartlarındaymışmış ta. Kaya Kaptan hiçbirşey bilmiyordu bu zamana kadar tesadüfen yaşadı hep tatil beldesinde mi görev aldı zannediyosun saygısız yorumcu. Haddin boyun ne ki lisans iptalinden bahsediyosun. ( bir önceki yorumumun devamıdır ama gördüğüm kadarıyla halen yayınlanmamış.Sayın editör lütfen amacınıza hizmet edin)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000