06 Mart 2017, Pazartesi 09:36:33

Bayraktar TB2 İHA'lar Jandarmaya teslim edildi

Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığına 6 adet Bayraktar TB2 İHA'larının teslim edildiğini duyurdu.
  • dugun taki torenindeki son akraba geliyor.. veee kayinpederden damada bir bakanlik ve yagli balli ihaleler ..salon alkistan cildiriyor!!! boyle kayinpeder herkese lazim..
  • Emeği geçenlere teşekkür...Tecrübe kazanıldıkça daha güzel şeyler çıkacak ... Daha çok üretılir inşallah...
  • En azından motorun yabancı olduğu bilindiği halde yüzde yüz yerli üretim nasıl yazabiliyorsunuz. İşimiz gücümüz politika. İHA üretimi daha da gelişecek ve ülkemiz için iyi olacak muhakkak. Terörle mücadelede azimle devam etmekten başka yolumuz yok.
  • Birincisi 100% yerli değil, 50% daha doğru olurdu. Burada Vestel'in güzel iha'sı var ama zihniyet uzak olduğundan damada yaradı yalnız ah yerde kalmaz...

Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığına 6 adet Bayraktar TB2 İHA'larının teslim edildiğini duyurdu. Harp başlıklı füzelerle gerçekleştirilen ilk atışlarından bu yana terörle mücadeleye önemli bir katkı sağlayan Bayraktar TB2 İHA'ları, Baykar tarafından 'yüzde yüz yerli' olarak imal ediliyor.

Milli Savunma Bakanlığı Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Jandarma Genel Komutanlığına 6 adet Bayraktar TB2 İHA'larının teslim edildiğini duyurdu. Elazığ'a konuşlanan 6 adet Bayraktar TB2 İHA'sının 2 adedi silah atma kabiliyetine sahip olduğu açıklandı.

 

Bayraktar TB2 İHA'lar Jandarmaya teslim edildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

ztk ~ 1 yıl önce
dugun taki torenindeki son akraba geliyor.. veee kayinpederden damada bir bakanlik ve yagli balli ihaleler ..salon alkistan cildiriyor!!! boyle kayinpeder herkese lazim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emek.. ~ 1 yıl önce
Emeği geçenlere teşekkür...Tecrübe kazanıldıkça daha güzel şeyler çıkacak ... Daha çok üretılir inşallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dürüstlük ~ 1 yıl önce
En azından motorun yabancı olduğu bilindiği halde yüzde yüz yerli üretim nasıl yazabiliyorsunuz. İşimiz gücümüz politika. İHA üretimi daha da gelişecek ve ülkemiz için iyi olacak muhakkak. Terörle mücadelede azimle devam etmekten başka yolumuz yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oldu tamam ~ 1 yıl önce
hadi mutlu ol %87.2128273621 üzeri 24 yerli uçak bu. teee Allaaammm yaaaaa
Hak yeme ~ 1 yıl önce
Birincisi 100% yerli değil, 50% daha doğru olurdu. Burada Vestel'in güzel iha'sı var ama zihniyet uzak olduğundan damada yaradı yalnız ah yerde kalmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsrt ~ 1 yıl önce
Paranın ülke içinde kaldığını düşün.
Bmx ~ 1 yıl önce
Bilgi sahibi olmadan konuşuyorsunuz Vestelin sahibi de Hükumete yakındır iyicene araştırın. Baykar makine ne zaman bu işe girmiş bir bakın o zaman damat mıymış. 2000 Yılında bu işe girdiler askerlerle beraber geliştirdiler sahada mini elden atan ihalarla başladılar sermaye yetmeyince kale kalıbı ortak aldılar.Motor hariç diğer her şey yerli gururla nacağımız böyle bir ürüne illa bir kulp bulacaksınız.Yapan kim olursa olsun ben gurur duyarım askerler sabah akşam dua ediyor dağın tepesine asker göndermek zorunda kalmıyorlar gelen görüntülerde anlık. israil Heronları gibi değil. Gelelim vestele vestel bazı yeterlilik testlerini geçemediği için askerler tarafından kabul edilmedi.1-2 tane kullanılan var ama testlerin üzerinde çalışıyorlar eğer geçerse sipariş verilecek yerli kim yaparsa devlet alacak almamazlık yapamaz arı gibi havada siha olması teröristler üzerinde baskı yapıyor.Mağaradan kafa çıkaramıyorlar bu nedenle yorum yazmak için yazmayın okuyun önerim https://tyrannosurusrex.wordpress.com/about/
hhh ~ 1 yıl önce
evet önerini okudum çok faydalı bilgiler var, sizde okuyun... https://twitter.com/TRex_SSS/status/823558002653483009

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000