30 Temmuz 2017, Pazar 11:35:17

Bayraktar TB2'den nokta atış!

Silahlı Bayraktar TB2 İHA'ların yeni seri akıllı mühimmatlarla gerçekleştirilen testlerinde hedefler santimetre hassasiyetinde vuruldu
  • hakkarideydim. herhangi bi yararini gormedik ihalarin. surekli duserdi. ayri gorevliler olurdu kullanirdi. dustugu yere de kimse gitmezdi. bi teneke parcasi icin degmez 3-5 cana denilirdi. oyle iste.
  • O firma hükümetin yandaşlarının olup ismini bile çekinmeden bayraktar koyabiliyorlar. İkinçisi otogar olsun karsan olsun bayraktar olsun. Otobüs tank obüs diye devlete binlerce arac satıyor. Yaptığı araclar ne kadar dayanıklı soran yok. İnsansız hava aracına gelince. Adamlar f4 savaş uçaklarını insansız yapıyorlar. Bana para verin yanıma 3 mühendis yerin yazılım. Elektronik ve makine. Biraz da para aynısını bende yaparım
  • BES PARA ETMEZ, BENCE GIDIN CINDEN DAHA GUZELINI UCUZUNU ALIN KULLANIN
  • Arakadaslar brakin bayraktar vs. demeyi biliyorsunuzki mavi marmara gemisi vurulmadan iha miz yok idi.israilde sorun yasadik operatorlerini cektiler gerisinide biz almadik sonra 3 firmada İha uretmeyi basardi ve 3 firma olmasida rekabeti yada anlayacaginiz dilde urunun daha fazla gelismesi anlamina gelir. en iyisini ben yaptim yapmayada gerek yok diyemezler ve buda iyi birsey. gelelim evet 100 de 100 degil ama milli demeliyiz cunki en iyi urun toplama urundur en iyileriyle toplarsin ..gidelim arge yapalim 10 sene motor uretelim arge yapalim 15 sn baska bisi uretelim kisacasi ozamn hic ur4tmiyelim .Amerikayi neden tekrar kesfetmiyelim lutfen . olanla yetinelim ulkemizde diger parcalar uretildiginde evet degistirelim ve bu sorunuda cozelim demeliyizki bucayil gec kalinmisligi bu sekilde telafi edelim...Saygilar sevgiler

Tümüyle milli ve özgün olarak geliştirilen yeni seri  Silahlı Bayraktar TB2 İHA'ların, yeni seri Milli Akıllı Mühimmat (MAM-L) ile  gerçekleştirilen testleri başarıyla tamamlandı.

Yeni seri Silahlı Bayraktar TB2 İHA'lar, hedefi 8 kilometre uzaklıktan  güdümlenerek vurma kabiliyetine sahip MAM-L ile test edildi. Başarıyla  gerçekleştirilen testlerde tüm hedefler santimetre hassasiyetinde başarıyla  vuruldu.

2014'ten bu yana Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Jandarma Genel  Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) envanterinde silahlı ve keşif amaçlı  30 Bayraktar TB2, gece ve gündüz görev yaparak 20 bin uçuş saatine ulaştı. Her  bir uçuş sortisinde 27 saate kadar havada kalabilen Bayraktar İHA'lar yurt içi ve  yurt dışı görevlerinde aralıksız kullanılmaya devam ediyor.

Elektronik, yazılım, aerodinamik, tasarım ve alt ana sistemleriyle  tamamen milli ve özgün olarak geliştirilip, üretilen Bayraktar TB2, uçuş  otomasyon ve performansıyla kendi sınıfında dünyanın en gelişmiş İHA sistemi olma  başarısını gösterdi.

Roketsan tarafından milli olarak geliştirilen MAM-L ile entegre edilen  Bayraktar TB2 İHA Sistemi, 2015'ten bu yana elde edilen operasyonel başarıyla  Türkiye'nin İHA teknolojisi alanında ihtiyaçlarını bağımsız olarak karşıladı.

Türkiye, elde edilen kabiliyet ve tecrübe seviyesiyle dünyada bu  alanda sayılı ülkeler arasına girdi.

Bayraktar TB2'den nokta atış!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Exsoldier ~ 12 ay önce
hakkarideydim. herhangi bi yararini gormedik ihalarin. surekli duserdi. ayri gorevliler olurdu kullanirdi. dustugu yere de kimse gitmezdi. bi teneke parcasi icin degmez 3-5 cana denilirdi. oyle iste.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne kadar yerli. Neden adı bayraktar ~ 12 ay önce
O firma hükümetin yandaşlarının olup ismini bile çekinmeden bayraktar koyabiliyorlar. İkinçisi otogar olsun karsan olsun bayraktar olsun. Otobüs tank obüs diye devlete binlerce arac satıyor. Yaptığı araclar ne kadar dayanıklı soran yok. İnsansız hava aracına gelince. Adamlar f4 savaş uçaklarını insansız yapıyorlar. Bana para verin yanıma 3 mühendis yerin yazılım. Elektronik ve makine. Biraz da para aynısını bende yaparım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hasa ~ 12 ay önce
BES PARA ETMEZ, BENCE GIDIN CINDEN DAHA GUZELINI UCUZUNU ALIN KULLANIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ama ~ 12 ay önce
Menderes döneminde de aynı mantıkla ABD'den alındı ve Türkiye'nin uçak fabrikaları kapatıldı. Aynı hatayı tekrar mı yapalım?
birakin arkadaslar 3 firma var ureten ve uretsinlerde ~ 12 ay önce
Arakadaslar brakin bayraktar vs. demeyi biliyorsunuzki mavi marmara gemisi vurulmadan iha miz yok idi.israilde sorun yasadik operatorlerini cektiler gerisinide biz almadik sonra 3 firmada İha uretmeyi basardi ve 3 firma olmasida rekabeti yada anlayacaginiz dilde urunun daha fazla gelismesi anlamina gelir. en iyisini ben yaptim yapmayada gerek yok diyemezler ve buda iyi birsey. gelelim evet 100 de 100 degil ama milli demeliyiz cunki en iyi urun toplama urundur en iyileriyle toplarsin ..gidelim arge yapalim 10 sene motor uretelim arge yapalim 15 sn baska bisi uretelim kisacasi ozamn hic ur4tmiyelim .Amerikayi neden tekrar kesfetmiyelim lutfen . olanla yetinelim ulkemizde diger parcalar uretildiginde evet degistirelim ve bu sorunuda cozelim demeliyizki bucayil gec kalinmisligi bu sekilde telafi edelim...Saygilar sevgiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000