15 Ocak 2012, Pazar 13:30:37

BAVULUNDA 5 KİLO METAMFETAMİN ÇIKTI!

Malezyalı bir pilotun Sydney'de valizinde yapılan kontrolde 5 kilo metamfetamin yakalandı...
  • ağzına sağlık,durumu çok güzel özetlemişsin.Zaten sürücü kursu kadar uçuş okulu var.Ne kadar doğru bir teşhis.Ama havalar 1,500 pilotlarda.Birde klavye avukatları var.Savunu bakalım.Baro kurun hatta.
  • acaba kullandığın kelimenin anlamını biliyor musun? Neden yorumlara tahammül edemiyor insanlar.Yorumlar kişiseldir.Kusura bakmayın pilotları pohpohlayamayız boş yere.Hele hele önlerinde secde etmemizi isterseniz.Bunu asla yapmayız.Descartes,Sokrates,Einstain bile bu kadar artist değildi.Mütevazılık dünyaya bedeldir beyler
  • Piyasada araştırın para veren çok aç pilot olmaya çalışan kişi var! Yetenek bilgi insanlık zeka ister her parası olan olamıyor örneği çok .............Birazcık araştırın.Kimse salak değil o koskoca uçağı her cebinde 50 eurosu olana vermez.Ayriyeten Yabancı pilot istiyoruz diyen kişide gerçek pilot değildir! Pilotlara imrenerek bakan kendini pilot gibi zanneden kendi kendini kandıran kişidir.Ayriyeten Sanal pilotlarda gerçek pilotlukla ilgisi yakından uzaktan yoktur!Hani lisans Hani ATPL ! PMDG lnav vnav bizde yaptık onları ! Yüksk kalmak hesaplamak hesaplayıp ILS e varana kadar gaz açtırmamak nedir bilirmisiniz! Ekonomi konfor bilinmez.Bas lnav vnav daha programlarda fms full değil.Kendinizi pilot sanmayın gerçek pilotlarla aşık atmayın! :)
  • ortalık pilot dolu ..elini kolunu sallayan parayı basan sürücü kursu gibi koş uçuş okuluna...memlekette herkes pilot zu ha ha ha
Geçen yılın Ağustos ayından beri takip edildiği açıklanan Malezyalı pilotun Avustralya'nın Sydney Havalimanı'nda valizinde yapılan kontrolde 5 kilo metamfetamin adında uyuşturucu tespit edildi.
 
Polisin teknik takibindeki Malezyalı pilotun geçen yıl Sydney'de bir otelde 1.5 kilo eroin teslim ettiği kişinin de tutuklandığı ve bu nedenle geçen yıldan beri takip edildiği açıklandı.
 
Malezyalı pilotun Sdyney'e inmesinin ardından polisin valizinde yaptığı aramada 5 kilo metamfetamin yakalandı. 
 
Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, pilotun uluslararası bir uyuşturucu şebesinin kuryesi olduğu tahmin ediliyor.
BAVULUNDA 5 KİLO METAMFETAMİN ÇIKTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 6 yıl önce
ağzına sağlık,durumu çok güzel özetlemişsin.Zaten sürücü kursu kadar uçuş okulu var.Ne kadar doğru bir teşhis.Ama havalar 1,500 pilotlarda.Birde klavye avukatları var.Savunu bakalım.Baro kurun hatta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
acaba kullandığın kelimenin anlamını biliyor musun? Neden yorumlara tahammül edemiyor insanlar.Yorumlar kişiseldir.Kusura bakmayın pilotları pohpohlayamayız boş yere.Hele hele önlerinde secde etmemizi isterseniz.Bunu asla yapmayız.Descartes,Sokrates,Einstain bile bu kadar artist değildi.Mütevazılık dünyaya bedeldir beyler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Piyasada araştırın para veren çok aç pilot olmaya çalışan kişi var! Yetenek bilgi insanlık zeka ister her parası olan olamıyor örneği çok .............Birazcık araştırın.Kimse salak değil o koskoca uçağı her cebinde 50 eurosu olana vermez.Ayriyeten Yabancı pilot istiyoruz diyen kişide gerçek pilot değildir! Pilotlara imrenerek bakan kendini pilot gibi zanneden kendi kendini kandıran kişidir.Ayriyeten Sanal pilotlarda gerçek pilotlukla ilgisi yakından uzaktan yoktur!Hani lisans Hani ATPL ! PMDG lnav vnav bizde yaptık onları ! Yüksk kalmak hesaplamak hesaplayıp ILS e varana kadar gaz açtırmamak nedir bilirmisiniz! Ekonomi konfor bilinmez.Bas lnav vnav daha programlarda fms full değil.Kendinizi pilot sanmayın gerçek pilotlarla aşık atmayın! :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ortalık pilot dolu ..elini kolunu sallayan parayı basan sürücü kursu gibi koş uçuş okuluna...memlekette herkes pilot zu ha ha ha

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000