26 Ağustos 2014, Salı 16:45:07

BASTIR PARAYI SAVAŞ UÇAĞIYLA ŞEHİR TURU YAP!

Bulgaristan'da zengin turistlere hizmet veren bir şirket, Rus savaş uçakları ile uçma imkanı sağlıyor.
  • seattle'da bir firma var, b-17 ve b-24 bombardiman ucaklarina binebiliyorsunuz. 500 dolar degil sanirim 2 saatlik ucus.tabi yeni jenerasyon jet gibi olmaz
  • Ne komik yorumlar:)))
  • cüneyt arkadaşa : ilgili yerlerden bazılarını www.flyfighterjet.com da bulabilirsiniz
  • Bomba da atabiliyozmu abi.

Bulgaristan'da zengin turistlere hizmet veren bir şirket, Rus savaş uçakları ile uçma imkanı sağlıyor.

Müşterilerinin farklı uçak tipleri arasında seçim yapabileceklerini belirten şirket sahibi Yasen Angelov, MiG-29 tipi jet ile 25 dakikalık uçuşun bedelinin yaklaşık 12 bin avro olduğunu bildirdi. 

Angelov, Bulgar basınına yaptığı açıklamada, müşterilerine Rusya'nın Nijni Novgorod bölgesinde bulunan bir askeri hava üssünden kalkan uçaklarla hizmet verdiklerini söyledi. 

Angelov'un verdiği bilgiye göre, geçmişte yeri gizli tutulan Sokol askeri hava üssünden uzman pilotların kullandığı uçaklara binmek isteyenler havada pilotların yardımıyla küçük manevralar bile yapabiliyor. 

Bu sıra dışı deneyim için Bulgaristan'dan Rusya'ya yol masrafları ve konaklama giderleri belirlenen ücretlere dahil değil. Uçakla yerden 21 kilometreye yükseğe çıkıp, dünyayı izlemek isteyen turistlerin ödeyeceği bedel toplamda 16 bin 500 avroyu buluyor. 

Angelov, hizmetlerinden şimdiye kadar yararlanan iki Bulgar müşterinin L-39 tipi bir eğitim uçağına binmeyi tercih ettiklerini söyledi. 

Şirket bir aya kadar yine Rusya ile işbirliği içinde uzay turizmi hizmeti de başlatacak. Uzay yolculuğunun bedeli ise 100 bin dolar olacak ve ilk uçuşlar 2016 yılında Rus roketlerin fırlatıldığı Baykonur Uzay Üssü'nde başlayacak. 

BASTIR PARAYI SAVAŞ UÇAĞIYLA ŞEHİR TURU YAP!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

ahmet ~ 4 yıl önce
seattle'da bir firma var, b-17 ve b-24 bombardiman ucaklarina binebiliyorsunuz. 500 dolar degil sanirim 2 saatlik ucus.tabi yeni jenerasyon jet gibi olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 4 yıl önce
O da güzel bir şey Ahmet Bey. Sadece WW2 konulu filmlerde görebileceğin bir uçakla uçuş yapmak... Muhteşem.
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ne komik yorumlar:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mng ~ 4 yıl önce
cüneyt arkadaşa : ilgili yerlerden bazılarını www.flyfighterjet.com da bulabilirsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 4 yıl önce
Link için teşekkürler. Bu arada 50dk. Mig-29 uçuşu 16.500€. Deli para ama, bence değer. Bu gün bi sayısal oynuyayım bakalım.
Çok heycanlı ~ 4 yıl önce
Bomba da atabiliyozmu abi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000