23 Ağustos 2008, Cumartesi 12:12:26

Başsavcı vekilinden kaza raporu açıklaması

Isparta'da geçen yıl 30 Kasımda meydana gelen uçak kazasına ilişkin dava hala açılamadı...
  • teknik iniş faslını bilmiyordum. kimbilir daha ne detaylar alengiller var?
  • Rumuz adlı arkadaşım,B747 yi aldılar ama aldıktan sonra da hangi komsu ülkeye teknik iniş adı altında indirdikleri de malum,tabii ondan sonarası da .bu saatten sonra ankair mi,kankair mi olur gerisiniallah bilir.ancak kendilerini kandırmaya devam !!!!!!!!!
  • B747 almışlar.?
  • acaba World focus/ankair hava yolu yöneticilerinin kalbleri hala sızlamıyormu,hayatını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına şu güne kadar tazminat ödenndiğini kesinlikle sanmıyorum ama ankair ve AMS grubun sahibi sigorta şirketinden kazadan birkaçhafta sonra uçağın sigorta parasını aldığını cümle alem biliyor ama hayatını kaybedenler için hiçbir şey yok.insan hayatı bukadar ucuzmu!!!!!!!ama yinede Allah'ından buluyorlar,ankairkapanma noktasında ve bu sıralar şirketin satış pazarlıklarıda sürüyor.güzel bir hafta sonu dileklerimle

Isparta Cumhuriyet Başsavcı Vekili Osman Göğebakan yaptığı açıklamada, dava için raporun beklendiğine dikkat çekerek, “Sivil Havacılık Kurumu tarafından yapılan açıklamada geniş ve ayrıntılı raporun bize eylül ayı sonu veya ekim ayı başında geleceği belirtildi. Rapor geldikten sonra dava açılacak” dedi.

SAHİPLERİNİ BEKLEYEN EŞYALAR VAR

Uçak kazasında hayatını kaybedenlere ait eşyaların bir kısımının teslim edildiğini belirten Göğebakan, “Keçiborlu Savcılığı tarafından eşyaların bir kısmı sahiplerine teslim edildi, bir kısmı ise tereke hakimliğine sevk edildi. Ancak hala teslim edilmeyen eşyalar var. Bunların da sahipleri hak iddia edebildikleri takdirde eşyalarını alabilecek” diye konuştu.


Göğebakan, kaybolan eşyalarla ilgili olarak bugüne kadar açılmış bir davanın olmadığını kaydetti.

Atlasjet Hava Yolları Şirketinin World Focus Havayollarından kiraladığı MD-83 tipi uçak 30 Kasım 2007 tarihinde Isparta'nın Keçiborlu ilçesi yakınlarında düşmüş, kazada yolcu ve uçak ekibinden 57 kişi hayatını kaybetmiş, kurtulan olmamıştı.

 

Başsavcı vekilinden kaza raporu açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar

Rumuz ~ 10 yıl önce
teknik iniş faslını bilmiyordum. kimbilir daha ne detaylar alengiller var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz1 ~ 10 yıl önce
Rumuz adlı arkadaşım,B747 yi aldılar ama aldıktan sonra da hangi komsu ülkeye teknik iniş adı altında indirdikleri de malum,tabii ondan sonarası da .bu saatten sonra ankair mi,kankair mi olur gerisiniallah bilir.ancak kendilerini kandırmaya devam !!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
B747 almışlar.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorumcu! ~ 10 yıl önce
acaba World focus/ankair hava yolu yöneticilerinin kalbleri hala sızlamıyormu,hayatını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına şu güne kadar tazminat ödenndiğini kesinlikle sanmıyorum ama ankair ve AMS grubun sahibi sigorta şirketinden kazadan birkaçhafta sonra uçağın sigorta parasını aldığını cümle alem biliyor ama hayatını kaybedenler için hiçbir şey yok.insan hayatı bukadar ucuzmu!!!!!!!ama yinede Allah'ından buluyorlar,ankairkapanma noktasında ve bu sıralar şirketin satış pazarlıklarıda sürüyor.güzel bir hafta sonu dileklerimle

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000