30 Ağustos 2015, Pazar 08:02:44

Başkan Ataç Sivrihisar semalarında...

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türkiye’nin ilk hava parkı, Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi’ni ziyaret etti, pilotlarla uçuşa katılarak Sivrihisar semalarını gezdi.
  • Haberde sanki burayı Ahmet Ataç yapmış gibi lanse ettirilmiş.Halbuki yaptığı sadece ziyaret. Tepebaşı Eskişehir'in merkez ilçesi, Sivrihisar ise farklı bir ilçe. Kendi işine odaklanması lazım, Sivrihisar Blediyesi'nin işine burnunu sokmamalı. Eğer bu park ile ilgilenmekte ise asli işlerini yerine getirmemesinin en büyük kanıtı. Önce gidip Tepebaşı'ndaki yolları yapsın,çöplerini toplasın. Güzelim Eskişehir'e yakışmayan görüntüler var Tepebaşı'nda.Bir ilçe belediyesi farklı bir ilçeye yapılan yatırımdan reklam yapma derdine düşmemeli.
  • Turk-Islam alemine hayirli olsun
  • Bu belediye Başkanımızı tebrik etmek lazım. Orada, Genel havacılık için büyük bir gayret sarf ediliyor ve kendisi gidip ziyaret etmiş. Keşke bütün belediye başkanlarımız sizin gibi olsa ve bu ülkedeki genel havacılık kalkınsa.Tebrikler Başkan.
  • Umarim bizde de havacilik amerika'da oldugu gibi gelisir. Daha cok egitim ucaklarina ve genel havaciliga yonelik kucuk boyutlu havaalanlari artmali.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türkiye’nin ilk hava parkı, Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi’ni ziyaret etti, pilotlarla uçuşa katılarak Sivrihisar semalarını gezdi.

2014 yılında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından gerekli izinler alınarak hava parkı olarak faaliyetlerine başlayan Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi Tesislerini ziyaret eden Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, çalışmalar ve tesislerle ilgili bilgi aldı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, misyonu sportif havacılık faaliyetlerinin ülke geneline yayılması ve toplumumuza havacılığın sevdirilerek gelecek nesiller için bir kültür haline getirilmesi olan ve havacılık kültürü, sportif havacılık ve amatör havacılıkla ancak mümkün olabileceği düşüncesi ile yola çıkan merkezin gelecek açısından önemli bir yatırım olduğuna dikkat çekti.
Başkan Ataç ve Sivrihisar Sportif Havacılık Kulübü yetkilileri, merkezde 19 - 20 Eylül tarihleri arasında hava gösterilerinin de gerçekleşeceğini belirterek Eskişehirlileri halka açık olacak olan etkinliğe davet etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç merkezi gezdikten sonra bir de merkez pilotları ile uçuşa katılarak Sivrihisar semalarını gezdi.

Gelecekte oteli, konaklama merkezi, uçuş okulu ile Eskişehir’e değer katacak olan Sivrihisar Uluslararası Sportif Havacılık Merkezi’nde pilotların serbest uçuşlarının yanı sıra, paraşüt atlayışları ve paraşüt eğitimleri, uçuş eğitim okulları ve akademik birimlerin düzenlediği eğitimler ve kamplar, model uçak eğitimleri, model uçak gösterileri ve akrobasi gösterileri de yapılıyor.

Başkan Ataç Sivrihisar semalarında...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

DİKKAT!! ~ 3 yıl önce
Haberde sanki burayı Ahmet Ataç yapmış gibi lanse ettirilmiş.Halbuki yaptığı sadece ziyaret. Tepebaşı Eskişehir'in merkez ilçesi, Sivrihisar ise farklı bir ilçe. Kendi işine odaklanması lazım, Sivrihisar Blediyesi'nin işine burnunu sokmamalı. Eğer bu park ile ilgilenmekte ise asli işlerini yerine getirmemesinin en büyük kanıtı. Önce gidip Tepebaşı'ndaki yolları yapsın,çöplerini toplasın. Güzelim Eskişehir'e yakışmayan görüntüler var Tepebaşı'nda.Bir ilçe belediyesi farklı bir ilçeye yapılan yatırımdan reklam yapma derdine düşmemeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alpaslan ~ 3 yıl önce
Turk-Islam alemine hayirli olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başkana tebrik ~ 3 yıl önce
Bu belediye Başkanımızı tebrik etmek lazım. Orada, Genel havacılık için büyük bir gayret sarf ediliyor ve kendisi gidip ziyaret etmiş. Keşke bütün belediye başkanlarımız sizin gibi olsa ve bu ülkedeki genel havacılık kalkınsa.Tebrikler Başkan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B7 ~ 3 yıl önce
Umarim bizde de havacilik amerika'da oldugu gibi gelisir. Daha cok egitim ucaklarina ve genel havaciliga yonelik kucuk boyutlu havaalanlari artmali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000