20 Nisan 2009, Pazartesi 14:15:18

Başbakanlık uçak alınacağı haberlerini yalanladı

Başbakanlık, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için 250 milyon dolara yeni uçak alınacağı yönündeki haberleri yalanladı...
  • Kim ne derse desin ben mutluyum sayın Başbakanımdan Allah razı olsun.. Allahım onu başımızdan eksik etmesin..
  • Niye sizinle yaşamasını öğrenecekmişiz,siz uzaylımısınız yoksa bir hastalıkmısınız veya bir doğal afetmisiniz? Ne var yani adam gibi birbirimizi kırmadan ülkemiz için çoçuklarımızın geleceği için,günü kurtarmak için değil geleceğimizi kurtarmak için birlik içinde omuz omuza aynı amaçta yani tek ülke tek bayrak için beraberce yaşasak, çalışsak günahmı olur, cehennemlikmi oluruz? Hepimiz adam gibi yaşamaya alışacağız! Kimsenin marabası olmadan, kimsenin müridi olmadan! Kimseyi ağa, kimseyi şeyh bellemeden, adam gibi yaşayacağız.Allah'tan başkasına kul olmadan yaşayacağız...Sizde kendinizi buna alıştırın...
  • yararlı ne yaptığını gördük ülkede satılmayan şirket ve toprak kalmadı. çoğunun %51'lik hissesi yabancı şirketlere ait. çoğu arazi ve en güzel yerlerdeki araziler yabancılara ait. ve sen dünyanın en yüksek faizi ile imf tarafından borçlandırılıyorsun. ve sen buna alkış tutuyorsun. en iyi işi yapan adam diyorsun. doğru ülkeyi en iyi satan adamdır kendileri. badem bıyıklılar sülalesindensin sanırım arkadaşım. 2001 yılında milleti nasıl kandırıp oy aldığını çok iyi biliyoruz.imf yi başımızdan def edicem diyen ben değildim. muhalefet liderlerleride değildi. çöl ajanı sensin sanırım laleli lions? yani laleli kralı . badem bıyıklılar arasındasın sanırım sende.
  • çünkü ben tayyip yemiyor demiyorum ama yedigi kadarda bu ülkeye kattıgı hizmetler var.sizde bunları nasıl inkar edip sadece kötü yanlarını görüyorsunuz bende onu anamıyorum.bu adam hiçmi yarqarlı bişeyler yapmadı bu ülkeye ? sizin savunduklarınızıda gördük iktidarda bişey yapamadılar.artık afkurmayın.sıra BİZDE :)))) 6 senedir alışamadınız ama alışacaksınız..MECBURSUNUJZ :) BİZ SİZLE DEİL SİZ BİZLE YAŞAMASINI ÖGRENCEKSİNİZ :)))

Başbakanlık kaynakları, bugün Sözcü Gazetesi'nde Başbakan Erdoğan için 250 milyon dolara Airbus uçağı alınacağı yönünde çıkan haberin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Başbakanlık, "Böyle bir uçak alımı yok" diyerek iddiaları yalanladı.

Gazete, Başbakan Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde teslim edilen 60 milyon dolarlık uçağın ardından yeni bir uçak alınacağını iddia etmişti.

Başbakanlık uçak alınacağı haberlerini yalanladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
Kim ne derse desin ben mutluyum sayın Başbakanımdan Allah razı olsun.. Allahım onu başımızdan eksik etmesin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Niye sizinle yaşamasını öğrenecekmişiz,siz uzaylımısınız yoksa bir hastalıkmısınız veya bir doğal afetmisiniz? Ne var yani adam gibi birbirimizi kırmadan ülkemiz için çoçuklarımızın geleceği için,günü kurtarmak için değil geleceğimizi kurtarmak için birlik içinde omuz omuza aynı amaçta yani tek ülke tek bayrak için beraberce yaşasak, çalışsak günahmı olur, cehennemlikmi oluruz? Hepimiz adam gibi yaşamaya alışacağız! Kimsenin marabası olmadan, kimsenin müridi olmadan! Kimseyi ağa, kimseyi şeyh bellemeden, adam gibi yaşayacağız.Allah'tan başkasına kul olmadan yaşayacağız...Sizde kendinizi buna alıştırın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yararlı ne yaptığını gördük ülkede satılmayan şirket ve toprak kalmadı. çoğunun %51'lik hissesi yabancı şirketlere ait. çoğu arazi ve en güzel yerlerdeki araziler yabancılara ait. ve sen dünyanın en yüksek faizi ile imf tarafından borçlandırılıyorsun. ve sen buna alkış tutuyorsun. en iyi işi yapan adam diyorsun. doğru ülkeyi en iyi satan adamdır kendileri. badem bıyıklılar sülalesindensin sanırım arkadaşım. 2001 yılında milleti nasıl kandırıp oy aldığını çok iyi biliyoruz.imf yi başımızdan def edicem diyen ben değildim. muhalefet liderlerleride değildi. çöl ajanı sensin sanırım laleli lions? yani laleli kralı . badem bıyıklılar arasındasın sanırım sende.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
çünkü ben tayyip yemiyor demiyorum ama yedigi kadarda bu ülkeye kattıgı hizmetler var.sizde bunları nasıl inkar edip sadece kötü yanlarını görüyorsunuz bende onu anamıyorum.bu adam hiçmi yarqarlı bişeyler yapmadı bu ülkeye ? sizin savunduklarınızıda gördük iktidarda bişey yapamadılar.artık afkurmayın.sıra BİZDE :)))) 6 senedir alışamadınız ama alışacaksınız..MECBURSUNUJZ :) BİZ SİZLE DEİL SİZ BİZLE YAŞAMASINI ÖGRENCEKSİNİZ :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000