23 Haziran 2012, Cumartesi 00:24:48

BAŞBAKANLIK: SAVAŞ UÇAĞIMIZI SURİYE DÜŞÜRDÜ

Akdeniz'de düşen uçakla ilgili Başbakanlık'tan yazılı açıklama yapıldı: Uçağı Suriye düşürdü.
  • israil 9 vatandaşımızı katletti... daha kötüsü uluslararası sularda korsanlık yapıp el koydukları gemiyi kendi karasularına 12 saat sonra çektiler... 12 saat boyunca türk donanmasından bir tane gemi, keşif için bile geminin yanına gidemedi gönderilmedi... israil jetleri kıbrıs hava sahasını ihlal etti... hiçbir şey yapılmadı... suriye eğer jetimizi bizim hava sahamızda vurduysa şimdiye kadar misliyle karşılık verilmeliydi... ancak anlaşılıyor ki, uçak suriye hava sahasında vuruldu... düştüğünde bile hala suriye kara sularında imiş... dolayısıyla ciddi bir devlet gibi sınır ve namuslarını korudular... darısı başımıza, milliyetçiliği pkk'dan ve kürtlerden öğreniyoruz, devlet olmayı da şam'dan... daha doğrusu keşke öğrenebilsek, öğrenemiyoruz...
  • ucagin f4 olmasi bombardiman ucagi anlamini tasir ve dolayisiyla 'aggressor' olarak TC gorulur.Cunki ucak 1 km kadar suriye topraklarina girip karadan vurulmustur. COK BUYUK BIR NOKTA. Buradada dikkat edilmesi gerekenler, vatandas salak degil son yillardir TC'nin AB adina ustlendigi cirkin oyunlari cok iyi gormekte ve suruklenildigimiz noktayi acik ve net goruyoruz. Buna tarih ve tekkerur eder kelimeleriyle noktaliyorum. Jon turklerin oyununun tekrari. YEMEZLER. Yem olarak kullanilan sizin politik hedeflerinize alet ettiginiz sifir noktasindan vurulan silahsiz 9 babayigide adimlarinizi atin, atinda gorelim usaklar! BU konuda adim degilde kosmaniz gerekir ama nerede... millet salak degil..........
  • PKK ya zemin hazirlaniyor o bölgede suriye giderse PKK mutlaka kürdistani kurabilir !!!!!!!!
  • Hiç şaşırmadım bu habere.Aylardır Suriye ile ilgili zemin hazırlanmakta..Toplum tepkiye sürüklenmekte.Bilgiler teyit edilmekdikçe oyuna gelmeyin derim.

Toplantının ardından yapılan yazılı açıklamada, Malatya'dan havalandıktan sonra Akdeniz üzerinde düşen uçakla ilgili olarak şöyle denildi:

"22 Haziran 2012 tarihinde görev uçuşu için Malatya Erhaç meydanından kalkış yapan uçağımızla radar ve telsiz temasının kesilmesi akabinde yaşanan gelişmeler, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan toplantıda ele alınmıştır.

İlgili kurumlarımızın sağladığı verilerin değerlendirilmesi ve Suriye ile yürütülen ortak arama kurtarma faaliyetleri çerçevesinde elde edilen bilgiler neticesinde, uçağımızın Suriye tarafından düşürüldüğü anlaşılmıştır.

Pilotlarımız dahil, arama kurtarma çalışmaları halen devam etmektedir.

Türkiye, olayın tam olarak aydınlatılmasının ardından nihai tavrını ortaya koyacak, atılması gereken adımları kararlılıkla atacaktır."

BAŞBAKANLIK: SAVAŞ UÇAĞIMIZI SURİYE DÜŞÜRDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

israil, suriye ve türkiye... ~ 6 yıl önce
israil 9 vatandaşımızı katletti... daha kötüsü uluslararası sularda korsanlık yapıp el koydukları gemiyi kendi karasularına 12 saat sonra çektiler... 12 saat boyunca türk donanmasından bir tane gemi, keşif için bile geminin yanına gidemedi gönderilmedi... israil jetleri kıbrıs hava sahasını ihlal etti... hiçbir şey yapılmadı... suriye eğer jetimizi bizim hava sahamızda vurduysa şimdiye kadar misliyle karşılık verilmeliydi... ancak anlaşılıyor ki, uçak suriye hava sahasında vuruldu... düştüğünde bile hala suriye kara sularında imiş... dolayısıyla ciddi bir devlet gibi sınır ve namuslarını korudular... darısı başımıza, milliyetçiliği pkk'dan ve kürtlerden öğreniyoruz, devlet olmayı da şam'dan... daha doğrusu keşke öğrenebilsek, öğrenemiyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atilmasi gereken adimlari atacak olanlar ~ 6 yıl önce
ucagin f4 olmasi bombardiman ucagi anlamini tasir ve dolayisiyla 'aggressor' olarak TC gorulur.Cunki ucak 1 km kadar suriye topraklarina girip karadan vurulmustur. COK BUYUK BIR NOKTA. Buradada dikkat edilmesi gerekenler, vatandas salak degil son yillardir TC'nin AB adina ustlendigi cirkin oyunlari cok iyi gormekte ve suruklenildigimiz noktayi acik ve net goruyoruz. Buna tarih ve tekkerur eder kelimeleriyle noktaliyorum. Jon turklerin oyununun tekrari. YEMEZLER. Yem olarak kullanilan sizin politik hedeflerinize alet ettiginiz sifir noktasindan vurulan silahsiz 9 babayigide adimlarinizi atin, atinda gorelim usaklar! BU konuda adim degilde kosmaniz gerekir ama nerede... millet salak degil..........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PKK ~ 6 yıl önce
PKK ya zemin hazirlaniyor o bölgede suriye giderse PKK mutlaka kürdistani kurabilir !!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aspava ~ 6 yıl önce
Hiç şaşırmadım bu habere.Aylardır Suriye ile ilgili zemin hazırlanmakta..Toplum tepkiye sürüklenmekte.Bilgiler teyit edilmekdikçe oyuna gelmeyin derim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000