27 Mart 2011, Pazar 17:44:24

BAŞBAKAN'IN UÇAĞI ARIZALANDI

İstanbul'dan havalandıktan sonra Kahramanmaraş'a gitmek için hareket eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bulunduğu 'ANA' adlı uçak, arıza nedeniyle Ankara'ya inmek zorunda kaldı.
  • pes artık!! bunlar nasıl pilot, canımızı kimlere emanet ediyoz!!!
  • padişahım çok yaşa ! padişahım çok yaşa !
  • NASIL OLUR? HER AY MAAŞLARIMIZIN YARISI DEVLETE GİDERKEN, HER BİR DEVLET HİZMETİ İÇİN AYRICA PARA ÖDERKEN, VERGİ BAŞKA, HİZMET BAŞKA DENİRKEN...NASIL OLUR DA PADİŞAHIMIZIN UÇAĞI BOZULUR DA YENİSİ ALINMAZ? NEDİR Kİ BİR GULFSTREAM 550 FİYATI? ALIN TABİ YA, PARA NASILSA BELEŞ, VERMEYEN KALLEŞ, SÜRÜN SİLİVRİ'YE VERMEZSE, VURUN BİR DE ERGENEKONVU YAFTASINI. ALSANA TAYYİP BİR UÇAK MEMLEKETİNE?
  • Ariza olabilir, gerektigi icin baska bir havaalanina inebilirler, bun da buyutulecek bir durum yok. Arizanin ne oldugunu yazsaniz belki daha bilimsel yorum yapilabilirdi. Basbakanin ucagi eskidi, yenisini almak lazim diye kamuoyu yapmaya calisiliyorsa o zaman baska. Alsinlar, nasil olsa bu millet 'koyun', sesi cikmaz, tepki de vermez... Alsinlar, devletin mali ile bol-bol sulalece gezsinler. Basbakan kizini da yanina almayi unutmasin, ne de olsa bu ulkenin gelecekteki bakani, hatta belki basbakani olarak yetistiriyor.
Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndan hareket eden uçak, arızalanması sebebiyle Ankara'ya indi. Uçakta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu da yer alıyordu.

Başbakan Erdoğan ve beraberindeki heyetin, DAP uçağıyla Ankara'dan Kahramanmaraş'a hareket edeceği belirtildi.

(Zaman)
BAŞBAKAN'IN UÇAĞI ARIZALANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
pes artık!! bunlar nasıl pilot, canımızı kimlere emanet ediyoz!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
padişahım çok yaşa ! padişahım çok yaşa !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
NASIL OLUR? HER AY MAAŞLARIMIZIN YARISI DEVLETE GİDERKEN, HER BİR DEVLET HİZMETİ İÇİN AYRICA PARA ÖDERKEN, VERGİ BAŞKA, HİZMET BAŞKA DENİRKEN...NASIL OLUR DA PADİŞAHIMIZIN UÇAĞI BOZULUR DA YENİSİ ALINMAZ? NEDİR Kİ BİR GULFSTREAM 550 FİYATI? ALIN TABİ YA, PARA NASILSA BELEŞ, VERMEYEN KALLEŞ, SÜRÜN SİLİVRİ'YE VERMEZSE, VURUN BİR DE ERGENEKONVU YAFTASINI. ALSANA TAYYİP BİR UÇAK MEMLEKETİNE?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ariza olabilir, gerektigi icin baska bir havaalanina inebilirler, bun da buyutulecek bir durum yok. Arizanin ne oldugunu yazsaniz belki daha bilimsel yorum yapilabilirdi. Basbakanin ucagi eskidi, yenisini almak lazim diye kamuoyu yapmaya calisiliyorsa o zaman baska. Alsinlar, nasil olsa bu millet 'koyun', sesi cikmaz, tepki de vermez... Alsinlar, devletin mali ile bol-bol sulalece gezsinler. Basbakan kizini da yanina almayi unutmasin, ne de olsa bu ulkenin gelecekteki bakani, hatta belki basbakani olarak yetistiriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000