22 Haziran 2018, Cuma 21:01:22

Başbakan Yıldırım'dan Çıldır Havalimanı müjdesi

Başbakan Binali Yıldırım, Aydın’ın 62 yıldır beklediği Çıldır Havaalanı'nın en kısa zamanda faaliyete geçirileceğinin müjdesini verdi. Yıldırım, “Çıldır Havaalanı’nı en kısa zamanda faaliyete geçireceğiz” dedi.
  • inşaAllah gerçekleşir. çok seviniriz :)
  • Siyasette var olduğum müddetçe çocuklarım ticaret ile ugraşamazlar diyen Menderes'e bak bir de onu rahmetle ananlara...
  • Seçim bitsin unuturlar sümen altı ederler alışkın aydın halkı
  • Çocuklarının gemicik işinde bakanımızı konsolosluğa sokmayan Hollanda'lılar ile niye ve nasıl ortak olduğunu, genç yaşta nasıl 60 küsur gemiciklerinin olduğunu, büyük oğlunun Singapur'da kumarda yakalanmasını açıklasın müjde vermese de olur.

Başbakan Binali Yıldırım, Aydınlılara Atatürk Kent Meydanından seslendi. Konuşmasına Merhum Başbakan Adnan Menderes’i anarak başlayan Yıldırım, Aydın'ın 24 Haziran’da sandığa ve partisine sahip çıkacağını söyleyerek, destek sözü aldı.

AK Parti hükümetinin yatırımlarını ve gelecek projelerini de anlatan Başbakan Binali Yıldırım, "Ülkesini seven yatırım yapar, yol yapar" diyerek Aydın’ın 62 yıldır beklediği Çıldır Havalimanının en kısa zamanda açılacağının müjdesini verdi.

Yıldırım, “Çok sayıda havaalanı yaptık. Aydın Çıldır Havaalanı’nı da en kısa zamanda faaliyete geçireceğiz. Bir zamanlar Sabiha Gökçen Havalimanı için de, muhalefet ‘Bu havaalanını niye yaptınız?’ diyordu. Şimdi artık Sabiha Gökçen'e pistler yetişmiyor. Yeni terminal yaptık, ikinci pisti yapıyoruz” dedi.

Başbakan Yıldırım'dan Çıldır Havalimanı müjdesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

tgs ~ 28 gün önce
inşaAllah gerçekleşir. çok seviniriz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hey gidi ~ 29 gün önce
Siyasette var olduğum müddetçe çocuklarım ticaret ile ugraşamazlar diyen Menderes'e bak bir de onu rahmetle ananlara...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seçim ~ 29 gün önce
Seçim bitsin unuturlar sümen altı ederler alışkın aydın halkı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Binali bey ~ 29 gün önce
Çocuklarının gemicik işinde bakanımızı konsolosluğa sokmayan Hollanda'lılar ile niye ve nasıl ortak olduğunu, genç yaşta nasıl 60 küsur gemiciklerinin olduğunu, büyük oğlunun Singapur'da kumarda yakalanmasını açıklasın müjde vermese de olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reşit 18 ~ 28 gün önce
Yetişkin oğlunun hesabını babasına soramazsın.....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000