13 Temmuz 2013, Cumartesi 08:08:01

BAŞBAKAN ŞIRNAK HAVALİMANI'NIN ADINI AÇIKLADI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl Havaalanı'nın açılışında konuştu. Bingöl'dekinin yanı sıra, 19 Temmuz'da Kastamonu'da, 26 Temmuz'da da Şırnak'ta havalimanı açılışlarının yapılacağını ifade etti.
  • Pes be oğlunu şehit veren analara para verip sustur git doğuda kürtlere yalakalık et nasıl gideceksiniz acaba sandığa yok mu arkadaş samimi dindar bir parti...
  • Bu ulke bunu kabul etmez.Kürtlerle anlaşilmaz.Yüz aldılar.Çok şımardılar.İstekleri bitmez. Vatan kanla kurulur. Masa başında cetvel hesabı ile torak verilmez. Analar ağlamasın edebiyatı boştur.Bu ülke anaların gözyaşları ile kuruldu ve öyle muhafaza edildi. Ülke demokrasisi geliştikçe herkes rahat eder. Fazlasını istiyorsan savasacaksın kardesim.Gücün yeterse alırsın.Biz yüzyıllardır savaşmaya alışıgız farketmez.
  • tarih sizi affetmeyecek; kürdistan ismi mahkemelerde tescil ediliyor, bölücüler kongre yapıyorlar,özel güvenlik teşkilatları falan, cenaze törenleri, ellerinde silah, bombalar, kürdistan bayrağı, apo posterleri, açılım altında verilen sözler, dönen kirli hesaplar, demokratik özerklik planları, apo ya özel odalar, tahliye planları, imralı oslo görüşmeleri, medya ayağındaki bölücüler, bebek katiline verilen sözler, itibarlar; devlete savrulan tehditler, dediklerimizin aşamaları gerçekleşecek tehditleri, akil adamlar,ikna turları, hazırlanan planlar ve başkanlık sistemi temelinde anayasa taslakları, batıya bağlı ab kriterleri, tahliye olan kck lılar, habur rezaletleri ve çadır mahkemeleri , analar ağlamasın edebiyatları, kandil görüşmeleri, eylemsizlik kararları daha neler neler. devletin askeri nerede, kışlada; komutanları silivri de, emniyet güçleri, taksim de, hükümet Ankara da; bu devran döner ama nasıl döner bilmem de tarih sizi şimdiden yazdı efendiler,içiniz rahat olsun.
  • 12 Haziran 2011 seçimlerinde Diyarbakır ilinden bağımsız milletvekili seçilmiştir. Şerafettin Elçi, milletvekili yemini için, "Parlamentoda edilecek yemini kabul etmemiz mümkün değil. Bu yemin faşizan bir anlayışla, sadece Türk şoven anlayışıyla hazırlanmış bir yemindir. Hiçbir zaman bu yemin bizim kabulleneceğimiz, benimseyeceğimiz, siyasi mücadele olarak bağlı kalacağımız bir yemin değil." diye açıklamada bulunmuştur. DİYE YAZIYOR WIKIPEDIA'DA. http://tr.wikipedia.org/wiki/%C5%9Eerafettin_El%C3%A7i

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl Havaalanı'nın açılışında konuştu. Bingöl'dekinin yanı sıra, 19 Temmuz'da Kastamonu'da, 26 Temmuz'da da Şırnak'ta havalimanı açılışlarının yapılacağını ifade etti.

ŞIRNAK HAVAALANI'NIN İSMİNİ AÇIKLADI

Daha sonra ise, "Buradan Şırnak'a müjde veriyoruz." dedi ve ekledi: "Bu ülkenin eski siyasetçilerinden Şerafettin Elçi Havalimanı'nı açacağız."

BAŞBAKAN ŞIRNAK HAVALİMANI'NIN ADINI AÇIKLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

pese pes ~ 5 yıl önce
Pes be oğlunu şehit veren analara para verip sustur git doğuda kürtlere yalakalık et nasıl gideceksiniz acaba sandığa yok mu arkadaş samimi dindar bir parti...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 5 yıl önce
Bu ulke bunu kabul etmez.Kürtlerle anlaşilmaz.Yüz aldılar.Çok şımardılar.İstekleri bitmez. Vatan kanla kurulur. Masa başında cetvel hesabı ile torak verilmez. Analar ağlamasın edebiyatı boştur.Bu ülke anaların gözyaşları ile kuruldu ve öyle muhafaza edildi. Ülke demokrasisi geliştikçe herkes rahat eder. Fazlasını istiyorsan savasacaksın kardesim.Gücün yeterse alırsın.Biz yüzyıllardır savaşmaya alışıgız farketmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tarih affetmez ~ 5 yıl önce
tarih sizi affetmeyecek; kürdistan ismi mahkemelerde tescil ediliyor, bölücüler kongre yapıyorlar,özel güvenlik teşkilatları falan, cenaze törenleri, ellerinde silah, bombalar, kürdistan bayrağı, apo posterleri, açılım altında verilen sözler, dönen kirli hesaplar, demokratik özerklik planları, apo ya özel odalar, tahliye planları, imralı oslo görüşmeleri, medya ayağındaki bölücüler, bebek katiline verilen sözler, itibarlar; devlete savrulan tehditler, dediklerimizin aşamaları gerçekleşecek tehditleri, akil adamlar,ikna turları, hazırlanan planlar ve başkanlık sistemi temelinde anayasa taslakları, batıya bağlı ab kriterleri, tahliye olan kck lılar, habur rezaletleri ve çadır mahkemeleri , analar ağlamasın edebiyatları, kandil görüşmeleri, eylemsizlik kararları daha neler neler. devletin askeri nerede, kışlada; komutanları silivri de, emniyet güçleri, taksim de, hükümet Ankara da; bu devran döner ama nasıl döner bilmem de tarih sizi şimdiden yazdı efendiler,içiniz rahat olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wikipedia ~ 5 yıl önce
12 Haziran 2011 seçimlerinde Diyarbakır ilinden bağımsız milletvekili seçilmiştir. Şerafettin Elçi, milletvekili yemini için, "Parlamentoda edilecek yemini kabul etmemiz mümkün değil. Bu yemin faşizan bir anlayışla, sadece Türk şoven anlayışıyla hazırlanmış bir yemindir. Hiçbir zaman bu yemin bizim kabulleneceğimiz, benimseyeceğimiz, siyasi mücadele olarak bağlı kalacağımız bir yemin değil." diye açıklamada bulunmuştur. DİYE YAZIYOR WIKIPEDIA'DA. http://tr.wikipedia.org/wiki/%C5%9Eerafettin_El%C3%A7i

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000