09 Aralık 2013, Pazartesi 08:06:37

BAŞBAKAN ERDOĞAN: "EDİRNE'YE HAVAALANI YAPACAĞIZ"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Edirne'ye hem eğitim uçuşlarının hem de küçük uçakların iniş-kalkış yapabileceği bir havaalanı inşa edileceğini duyurdu.
  • Once trakyada yabanci bankalara haciz ettirdiginiz arazileri kurtarin da gerisi kolay !!! Ülkeyi satanlarin bu ülkede yatacak yeri bile yok !
  • MEMLEKETIN DOĞUSU ELDEN GİDİYOR , DEVLETE KARŞI SILAHLI KALKIŞMA BAŞLATILDI ,BAŞBAKAN HİÇ BİRŞEY YOKMUŞ GİBİ HALA SEÇIM GEZİSİNDE. MİTİNG MEYDANLARINDA NUTUK ATIYOR.
  • 21 mart 2014 Ankara-İstanbul Ataturk uçuşlarında 7:00-10:00 arası uçuşların biletleri vergiler hariç 274 lira. 4 ay önceden uçuşun dolması mantıklı mı? Bunun sebebi Thy'nin en iyi havayolu olması mı yoksa Ankara-Atatürk havalanında 'de TEKEL olması mı? Pegasus ile rekabete girip fiyatları indirmeseydi Türk halkı uçağa biraz zor binerdi.
  • bu şehri bulgarlar kapakları açtığı her seferde göl misali sular kaplar , hatay havalanı gibi bi yüzme havuzumuz daha olurmu bilmem ama herşey şoy herşey hava gazı , böbürlenme tekke agası senden büyük allah var !

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Edirne'ye hem eğitim hizmetlerini verecek ve bunun yanında aynı zamanda küçük uçakların inebileceği bir havaalanını kazandıracaklarını söyledi.

Başbakan Erdoğan, "26 havaalanımız vardı. Şimdi 52 havaalanımız var. Dünyanın en saygın havayoluna artık biz sahibiz. İlk 7 içindeyiz. Öyle yan gelip yatarak gelmedik buralara. Artık rahatlıkla otobüsle seyahat eder gibi uçakla seyahat ediyor. İşte Trakya’da Çorlu’yu halkımızın hizmetine açtık. Bu hale getirdik. İnşallah şimdi Edirne’de de bir eğitim noktasında bir havaalanını açmak suretiyle hem eğitim hizmetlerini verecek ve bunun yanında aynı zamanda küçük diyebileceğimiz uçakların inebileceği, halka hizmet noktasında bir adımı inşallah Edirnemize kazandıracağız." açıklamasını yaptı. 

BAŞBAKAN ERDOĞAN: "EDİRNE'YE HAVAALANI YAPACAĞIZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Once trakyada yabanci bankalara haciz ettirdiginiz arazileri kurtarin da gerisi kolay !!! Ülkeyi satanlarin bu ülkede yatacak yeri bile yok !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
MEMLEKETIN DOĞUSU ELDEN GİDİYOR , DEVLETE KARŞI SILAHLI KALKIŞMA BAŞLATILDI ,BAŞBAKAN HİÇ BİRŞEY YOKMUŞ GİBİ HALA SEÇIM GEZİSİNDE. MİTİNG MEYDANLARINDA NUTUK ATIYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçek ~ 4 yıl önce
21 mart 2014 Ankara-İstanbul Ataturk uçuşlarında 7:00-10:00 arası uçuşların biletleri vergiler hariç 274 lira. 4 ay önceden uçuşun dolması mantıklı mı? Bunun sebebi Thy'nin en iyi havayolu olması mı yoksa Ankara-Atatürk havalanında 'de TEKEL olması mı? Pegasus ile rekabete girip fiyatları indirmeseydi Türk halkı uçağa biraz zor binerdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 4 yıl önce
bu şehri bulgarlar kapakları açtığı her seferde göl misali sular kaplar , hatay havalanı gibi bi yüzme havuzumuz daha olurmu bilmem ama herşey şoy herşey hava gazı , böbürlenme tekke agası senden büyük allah var !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000