13 Aralık 2013, Cuma 15:08:45

BAŞBAKAN, BİNALİ YILDIRIM'I RESMEN DUYURDU

Başbakan Erdoğan, AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım olduğunu duyurdu.
  • Sayın bakanım Neden....???
  • Akp li değilim ama Cumhuriyet tarihinin en icracı en verimli bakanıydı, özellikle MEB gibi boşa harcanmış 11 yıla (ve kuşaklara) bakınca. öncelikle her şey için kendisine teşekkür etmek lazım. halen yüzlerce şantiyede binlerce kişi çalışıyor projelerde.İzmir' i büyük olasılıkla alamayacak ve seçim kaybetmiş biri olarak anılacak , yüzündeki ifade mutsuzluğunu anlatıyor.
  • Bence İzmir'i yine CHP alacak. Fakat (Ahmet Priştina'nın ani ölümüyle bulunan) Aziz Kocaoğlu'nu nereden buldularsa oraya geri iade etsinler. Adam sadece 'var' ; ama varlığının nedenini anlayamamış. Hizmet'e gelince; ben yıllarca 10 dakikada bir otobüsün geçmesi gereken otobüs durağında 45 dakika karda kışta otobüs beklediğimi biliyorum. İstanbul'a taşındığımızda ise otobüs şöförünün "1 dakika geç kaldık" diyerek koştuğunu gördüm. Siz anlayın artık.
  • 35 yaşında, doğma büyüme İzmirli, Karşıyakalı ve Atatürk milliyetçisi bir Türk olarak dün gördüm ki; başbakan ve tayfasının ziyareti sırasında hayatında Karşıyaka tribün kültürü nedir bilmeyen ve hiçbir spor müsabakasına gitmemiş, boyunlarına Karşıyaka atkısı takarak taraftar imajı verilip alkış tutturulan tipler ne kadar sahteyse, misyonlarını yerine getirmekte kullandıkları stratejinin sahte olduğunu İzmirliler iyi biliyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin kalesi İzmir'de, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı.

AK Parti'nin İzmir adayı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım oldu. Başbakan Erdoğan, "İzmir'le birlikte 12 şehir bugün belediye başkan adaylarıyla burada. Hep birlikte Ege'yi dönüp değiştirecek modern bir bölge haline getireceğiz." dedi.

BAŞBAKAN, BİNALİ YILDIRIM'I RESMEN DUYURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Neden ama ~ 4 yıl önce
Sayın bakanım Neden....???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
en iyi bakan ~ 4 yıl önce
Akp li değilim ama Cumhuriyet tarihinin en icracı en verimli bakanıydı, özellikle MEB gibi boşa harcanmış 11 yıla (ve kuşaklara) bakınca. öncelikle her şey için kendisine teşekkür etmek lazım. halen yüzlerce şantiyede binlerce kişi çalışıyor projelerde.İzmir' i büyük olasılıkla alamayacak ve seçim kaybetmiş biri olarak anılacak , yüzündeki ifade mutsuzluğunu anlatıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bence İzmir'i yine CHP alacak. Fakat (Ahmet Priştina'nın ani ölümüyle bulunan) Aziz Kocaoğlu'nu nereden buldularsa oraya geri iade etsinler. Adam sadece 'var' ; ama varlığının nedenini anlayamamış. Hizmet'e gelince; ben yıllarca 10 dakikada bir otobüsün geçmesi gereken otobüs durağında 45 dakika karda kışta otobüs beklediğimi biliyorum. İstanbul'a taşındığımızda ise otobüs şöförünün "1 dakika geç kaldık" diyerek koştuğunu gördüm. Siz anlayın artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmirli ~ 4 yıl önce
pes yahu yalan olurda bukadar olmaz İzmire gelmişte "karda kışta" otobüs beklemişmiş benim bildiğim izmire son kar 5 sene önce yağdıydı...Ha sen hala istanbulda çalışan o çağdışı halk otobüslerinden beklemişsen o ayrı tabii:)))))
flat eric ~ 4 yıl önce
35 yaşında, doğma büyüme İzmirli, Karşıyakalı ve Atatürk milliyetçisi bir Türk olarak dün gördüm ki; başbakan ve tayfasının ziyareti sırasında hayatında Karşıyaka tribün kültürü nedir bilmeyen ve hiçbir spor müsabakasına gitmemiş, boyunlarına Karşıyaka atkısı takarak taraftar imajı verilip alkış tutturulan tipler ne kadar sahteyse, misyonlarını yerine getirmekte kullandıkları stratejinin sahte olduğunu İzmirliler iyi biliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000