02 Ağustos 2017, Çarşamba 16:31:28

Başarılı TGS personeli ödüllendirildi

Türk Hava Yolları Yer Hizmetleri Başkanlığı, Bagaj Hizmet Kalitesi Ölçüm Çalışmaları kapsamında başarılı personeller için ödül töreni düzenledi.
  • SAYIN AİRPORT YETKİLİLERİ AK MEDYA GRUBUNDASINIZ VE THY VE TGS DE SİZİN GRUNDA BUNUN BİLİNCİNDEYİZ AMA SİZİ TARAFSIZ VE DÜRÜST HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUM BAZI YAYINLARI MAKASLAMAYIN LÜTFEN...
  • Tk harekat kısmında oturan tk lılar inşallah birkaçınız bunu okuyordur Yalanlarınıza aşagıda çalışan o saf ve temiz çocukları alet etmeyin ,EGO'nuz yüksek olabilir,çokta maaş alıyor olabilirsiniz ,gün gelir hesaplaşma vakti geldiğinde hesap veremezsiniz ,maaşınız o hesabı ödemeye yetmez haberiniz ola ,insanlarla oynamayın!
  • Kurumsal firmalarda Ödül verirken belli bir ölçüye göre olmalı,bu tablolar halinde yayınlanmalı tarihler istatistiksel veriler falan olmalı,ama gel görki ortada sadece laf var ,en az bagajı sen sen sen bıraktınız işte ödülünüz tebrikler Böyle yaparsan inandırıcılığın olmaz ve alttaki yorumların gelmesi normal kimse alınmasın
  • Davetlilere bir su verseydiniz bari.
Türk Hava Yolları Yer Hizmetleri Başkanlığı, Bagaj Hizmet Kalitesi Ölçüm Çalışmaları kapsamında başarılı personeller için ödül töreni düzenledi.

Türk Hava Yolları Genel Müdürlük VIP Salonu'nda düzenlenen törene THY yöneticileri ve THY'nin yer hizmetleri sağlayıcısı Turkish Ground Services yöneticileri de katıldı. Harekat Personeli, Çağrı Merkezi Bagaj Birimi ve Yer Hizmetleri Posta Başı olarak görev yapan personellere 2016 yılında gösterdikleri performans nedeniyle ödül verildi.

Bagaj Hizmetleri Yönetim Müdürlüğü Operasyon Yönetim Şefliği tarafından yapılan analizlerin sonucu olarak; 2016 yılı verilerine göre görevli olduğu seferlerde en az bagaj kalan/en başarılı Harekat personelleri ve Posta Başılar ödüllerini yöneticilerinin elinden aldı.

Ödüle layık görülen TGS harekat koordinatörlerinden Orhan Ünver, Rıfat Serkan Şuşoğlu, Cihan Yaşar Kökpınar ve TGS postabaşılarından Serkan Başkan, Adem Sert, Sadil Gökbulut'a diledikleri bir noktaya gidiş-dönüş pass bilet hediye edildi.

Başarılı TGS personeli ödüllendirildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (118)

BİLEN BİLİR ~ 16 gün önce
SAYIN AİRPORT YETKİLİLERİ AK MEDYA GRUBUNDASINIZ VE THY VE TGS DE SİZİN GRUNDA BUNUN BİLİNCİNDEYİZ AMA SİZİ TARAFSIZ VE DÜRÜST HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUM BAZI YAYINLARI MAKASLAMAYIN LÜTFEN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk harekat okusun ~ 17 gün önce
Tk harekat kısmında oturan tk lılar inşallah birkaçınız bunu okuyordur Yalanlarınıza aşagıda çalışan o saf ve temiz çocukları alet etmeyin ,EGO'nuz yüksek olabilir,çokta maaş alıyor olabilirsiniz ,gün gelir hesaplaşma vakti geldiğinde hesap veremezsiniz ,maaşınız o hesabı ödemeye yetmez haberiniz ola ,insanlarla oynamayın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Veri nerde ? ~ 17 gün önce
Kurumsal firmalarda Ödül verirken belli bir ölçüye göre olmalı,bu tablolar halinde yayınlanmalı tarihler istatistiksel veriler falan olmalı,ama gel görki ortada sadece laf var ,en az bagajı sen sen sen bıraktınız işte ödülünüz tebrikler Böyle yaparsan inandırıcılığın olmaz ve alttaki yorumların gelmesi normal kimse alınmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Su ~ 18 gün önce
Davetlilere bir su verseydiniz bari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000