26 Aralık 2010, Pazar 08:32:19

BAKANIN UÇAĞI ACİL İNİŞ YAPTI

Nükleer santral görüşmeleri için Japonya'ya giden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ı taşıyan özel uçak dönüş yolunda kabin basıncının düşmesi üzerine Pekin'e acil iniş yaptı.
  • bence bu uçağin çapı küçük, lütfen beyler bu uçak bölgesen uçuş yapabılır..... kıtalar arası gücü yetmemiştırrrr.....
  • Koskoca Türkiye Cumhuriyetinin Bakanı..Tabii ki devletin kendisine tahsis ettiği uçakla gidecek..Tatile gitmiyor ki..Uçağa kimi alacağına da karar verecek akla fikre sahip ki seçilmiş bakan olmuş...Kimin zoruna gidiyorsa haziranda seçim var...Girer seçime kazanır.. O zaman ister uçakla gider ister helikopterle..Millet seçerse tabii..
  • org. hasan ığsızın kobra tipi (bir sılahçı birde pilot taşıyabilen İKİ KİŞİLİK) helikoptere eşi ve çocuklarını bindirip geziye çıkabilmesi enteresan olurdu eğer gerçek olsaydı insanları karalamaktan vazgeçin de, kendi yüzünüzdeki karaları silin önce
  • bakan uçağındaki gazetecilerin çalıştığı gazeteler de pek seçmeymiş...
Başbakanlığın "GAP" uçağı ile Japonya'dan Almatı üzerinden Türkiye'ye dönüşe hazırlanan Bakan Yıldız ile bir grup gazeteci ve bürokratın içinde bulunduğu uçak, ani bir şekilde Çin'in Başkenti Pekin'e indi. Uçağın kabin basıncında ani düşüş meydana geldiği ve acil iniş yaptığı öğrenildi.

Bakan Yıldız'ı taşıyan uçakta gazeteciler Metehan Demir (Hürriyet), Ömer Şahin (Zaman), Abdulkadir Selvi (Yeni Şafak), Mehmet Nayır (Sabah), Mutlu Soyuçok (A.A) ile bürokratlar da bulunuyordu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Japonya'da iki ülke arasında nükleer alanda işbirliğine yönelik mutabakat zaptını imzalayıp, dünyanın en büyük nükleer santrali Niigata kentindeki Kaşivazaki Kariva nükleer güç santralinde de incelemelerde bulunup Türkiye'ye hareket etmişti.BAKANIN UÇAĞI ACİL İNİŞ YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
bence bu uçağin çapı küçük, lütfen beyler bu uçak bölgesen uçuş yapabılır..... kıtalar arası gücü yetmemiştırrrr.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Koskoca Türkiye Cumhuriyetinin Bakanı..Tabii ki devletin kendisine tahsis ettiği uçakla gidecek..Tatile gitmiyor ki..Uçağa kimi alacağına da karar verecek akla fikre sahip ki seçilmiş bakan olmuş...Kimin zoruna gidiyorsa haziranda seçim var...Girer seçime kazanır.. O zaman ister uçakla gider ister helikopterle..Millet seçerse tabii..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
org. hasan ığsızın kobra tipi (bir sılahçı birde pilot taşıyabilen İKİ KİŞİLİK) helikoptere eşi ve çocuklarını bindirip geziye çıkabilmesi enteresan olurdu eğer gerçek olsaydı insanları karalamaktan vazgeçin de, kendi yüzünüzdeki karaları silin önce

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bakan uçağındaki gazetecilerin çalıştığı gazeteler de pek seçmeymiş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000