01 Şubat 2012, Çarşamba 16:10:23

BAKAN'DAN KONYA HAVAALANI AÇIKLAMASI

Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanı Binali Yıldırım, yeni yatırımlarla Konya Havaalanı'nın çok daha iyi koşullara sahip bir havaalanı olarak faaliyetlerine devam edeceğini açıkladı...
  • http://www.airporthaber.com/bolu-ya-iki-havaalani-mujdesi--38233h.html Konya Büyükşehir Beledi'ye başkanı'na örnek olur inşallah..
  • Konya seferleri yine iptal, Cat II olsa yine iptal olacak mıydı, muhtemelen olmayacaktı, demek ki neymiş, altyapı önemliymiş..
  • Senin milliyetin ne kardes? Sana 2 sey soyleyeyim, birincisi 2-3 senedir bir tek Israil ucagi gelmedi Turkiye'ye, bilip bilmeden konusup milleti yanlis bilgilendirme. 2ncisi Turk ucaklari yuzlerce sorti yapiyor demissin, yarin savas ciktiginda o sorti yapan Turk ucaklari koruyacak seni, o zaman anlayacaksin. Bu arada ilk sorumu yeniden sorayim? Senin milliyetin ne, Turk ucagi ucmasindan rahatsiz oluyorsun?
  • kendin yazmışsın hatay valiliği diye. valilik kime bağlı, kimi temsil ediyor bulunduğu şehir de? devleti değil mi? başındaki validen en kucuk personele kadar oraya atamaları yapan kim, hükümet değilmi? o zaman sen neyi savunuyorsun şimdi bi de onu anlat bakalım. bu olan felaketmiş.:)) peh peh peh, sen gider milyonlarca yılda oluşmuş gölü zorla kurutup, onun da tam ortasına havaalanı yaparsan elbette ilk fazla yağışta orası ada haline gelir. allah boyle felaketlerle başa çıkabilmek için beyin vermiş. beynini kullanıp ilim irfan öğrenir, uygularsan başına bunlar gelmez. adamlar okyanusun ortasına havaalanı yapıyor kıyıdan 10km açıkta, bizim karada ki havaalanını su basıyor. sence de tuhaf değil mi? durmak yok, biat'a devam...
Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanı Binali Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'nın 22 Kasım 2011 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaki görüşmeler sırasında sorduğu, "Konya'ya sivil havaalanı yapılması" yönündeki sorusunu yazılı olarak yanıtladı.

Bakan Yıldırım açıklamasında, Konya'ya sivil bir havaalanı yapılmayacağını ifade ederek, "Konya Havaalanı şehre 18 kilometre uzaklığı ile ülkemizdeki şehre en yakın hava alanlarından birisidir. Mevcutta 3bin 350 x 45 metre ebadında 2 pisti mevcut olup, hava seyrüsefer hizmetleri için her türlü cihaz mevcuttur. İhalesi yapılan 24 bin 175 metrekarelik yeni terminal binası ile yılda 1 milyon olan yolcu kapasitesi 3 milyona çıkacaktır. Geçici kabul aşamasındaki ilave Apron ile 3 olan uçak park kapasitesi 8'e yükseltilmiş olacaktır. Netice itibariyle, Konya Havaalanı, tüm sistem, cihaz ve kolaylıkları ile her türlü hava aracı ile ulusal ve uluslararası hava trafiğine hizmet verecek şekilde hizmete açık tutulmaktadır. Kaldı ki, havaalanında askeri faaliyetler nedeniyle iptal edilen herhangi bir uçuş söz konusu olmayıp; yatırımların tamamlanması ile Konya Havaalanı, çok daha iyi koşullara sahip bir havaalanı olarak faaliyetlerine devam edecektir" dedi. 
BAKAN'DAN KONYA HAVAALANI AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 6 yıl önce
http://www.airporthaber.com/bolu-ya-iki-havaalani-mujdesi--38233h.html Konya Büyükşehir Beledi'ye başkanı'na örnek olur inşallah..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Konya seferleri yine iptal, Cat II olsa yine iptal olacak mıydı, muhtemelen olmayacaktı, demek ki neymiş, altyapı önemliymiş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Senin milliyetin ne kardes? Sana 2 sey soyleyeyim, birincisi 2-3 senedir bir tek Israil ucagi gelmedi Turkiye'ye, bilip bilmeden konusup milleti yanlis bilgilendirme. 2ncisi Turk ucaklari yuzlerce sorti yapiyor demissin, yarin savas ciktiginda o sorti yapan Turk ucaklari koruyacak seni, o zaman anlayacaksin. Bu arada ilk sorumu yeniden sorayim? Senin milliyetin ne, Turk ucagi ucmasindan rahatsiz oluyorsun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kendin yazmışsın hatay valiliği diye. valilik kime bağlı, kimi temsil ediyor bulunduğu şehir de? devleti değil mi? başındaki validen en kucuk personele kadar oraya atamaları yapan kim, hükümet değilmi? o zaman sen neyi savunuyorsun şimdi bi de onu anlat bakalım. bu olan felaketmiş.:)) peh peh peh, sen gider milyonlarca yılda oluşmuş gölü zorla kurutup, onun da tam ortasına havaalanı yaparsan elbette ilk fazla yağışta orası ada haline gelir. allah boyle felaketlerle başa çıkabilmek için beyin vermiş. beynini kullanıp ilim irfan öğrenir, uygularsan başına bunlar gelmez. adamlar okyanusun ortasına havaalanı yapıyor kıyıdan 10km açıkta, bizim karada ki havaalanını su basıyor. sence de tuhaf değil mi? durmak yok, biat'a devam...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000