09 Mayıs 2009, Cumartesi 10:32:40

Bakan Yıldırım'ın başarısı tescillendi!

Ekonomi dünyasının Oscar’ı haline gelen Ekovitrin Dergisi’nin ‘yılın starları’ anketinde Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım yılın bakanı, Devlet Hava Meydanları İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Birdal ise yılın bürokratı seçildi.
  • bazilari sn bakan gelmeden hiic kaza olmamis gibi yazmis!!
  • İKRAMİYEMİ VERİLECEK ..ŞİMDİYE KADAR DÜNYADA BUKADAR KAZADAN SONRA BAŞARI BELGESİ VERİLEN İLK BAKAN OLABİLİR. YAZIK TÜRK SİVİL HAVACILIĞI NEREDE BİZ GÖRÜYORUZ.. YAPMAYIN İYİ İŞ YAPILSA BİZDE TAKDİR EDERİZ..LÜTFEN BIRAKIN .
  • Yorum yazarken neden acik kimliginizi sakliyorsunuz anlayabilmis degilim dogrusu? Ama isterseniz sizi iP numaraniz üzerinden de bulurlar, vatandaslik numarasina hic gerek yok :-) Saygilar ... Yildiray Demirtas
  • Anlamanız açısından yazmıştım ama yorumumdan çözemedi birileri galiba. Benim ben ;)

Yılın starları; Şubat, Mart ve Nisan aylarında Ekovitrin Dergisine gönderilen anket formlarının yanı sıra Ekovitrin ve haber1.com sitelerine katılan 10 bini aşkın okuyucunun oylarıyla belirlendi.

Dergi, konuyla ilgili haberinde Ulaştırma Bakanı’nın bu makamda en uzun olma özelliğine vurgu yaparak, Yıldırım’ın, bakanlığı döneminde 60 trilyon yatırım yaptığını kaydetti.

DHMİ Genel Müdürü Birdal için ise hava sahasının yeniden yapılanmasına yönelik dünya çapında bir proje olan Smart projesinin alt yapısını tamamladığına değindi.

Yılın oskarları ödülünün sahipleri muhteşem bir organizasyonla İstanbul’da ödüllerini alacaklar.

Bakan Yıldırım'ın başarısı tescillendi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
bazilari sn bakan gelmeden hiic kaza olmamis gibi yazmis!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İKRAMİYEMİ VERİLECEK ..ŞİMDİYE KADAR DÜNYADA BUKADAR KAZADAN SONRA BAŞARI BELGESİ VERİLEN İLK BAKAN OLABİLİR. YAZIK TÜRK SİVİL HAVACILIĞI NEREDE BİZ GÖRÜYORUZ.. YAPMAYIN İYİ İŞ YAPILSA BİZDE TAKDİR EDERİZ..LÜTFEN BIRAKIN .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorum yazarken neden acik kimliginizi sakliyorsunuz anlayabilmis degilim dogrusu? Ama isterseniz sizi iP numaraniz üzerinden de bulurlar, vatandaslik numarasina hic gerek yok :-) Saygilar ... Yildiray Demirtas

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Anlamanız açısından yazmıştım ama yorumumdan çözemedi birileri galiba. Benim ben ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000