25 Ekim 2010, Pazartesi 08:36:34

Bakan Yıldırım: "Yeni terminal büyük rahatlık yaratacak"

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2011 Mali Yılı Bütçe görüşmeleri için geldiği Hatay'da yapımı süren Hatay Havaalanı yeni Terminal binası inşaatını inceledi. Yıldırım, daha sonra kentten ayrıldı.
23 Ekim Cuma günü gece yarısından sonra Hatay'a gelen ve sabah saatlerinde 2011 Mali yılı plan bütçe sunum hazırlık çalışmaları için Ulaştırma Bakanlığına bağlı Kara, Deniz, Hava, Demiryolu ile Bilgi ve İletişim Daire Başkanları Antakya Anemon Otel'de bir araya gelen Yıldırım aynı gün TOFED tarafından düzenlenen Karayolu Yolcu Taşımacılığı 2. Bölge Toplantısına katıldı. Yıldırım, Hatay'dan ayrılırken Hatay Havaalanı yeni terminal binası inşaatını Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz ve il protokolü ile gezdi. Yeni Terminal Binası inşaatında incelemelerde bulunan Bakan Yıldırım, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Bakan Yıldırım, bu yıl içerisinde hizmete girmesi planlanan yeni terminal binasının, vatandaşların taleplerinin daha verimli ve daha hızlı bir şekilde karşılanması açısından büyük rahatlık sağlayacağını söyledi.

Havaalanında yakınlarını yolcu etmeye gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Yıldırım, daha sonra havayoluyla Hatay'dan ayrıldı.

(DikkatHaber)
Bakan Yıldırım: "Yeni terminal büyük rahatlık yaratacak"

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000