06 Eylül 2012, Perşembe 13:42:34

BAKAN YILDIRIM RESMİ AÇILIŞI YAPTI

Türkiye'nin Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı Airex'in resmi açılışı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım tarafından yapıldı. Bakan Yıldırım, AirportHaber standını da gezdi..
  • Kravat takmak insanlara ağır geliyor herhalde. Çok ayıp bence. Ondan başka da kravat takmayan yok. Desenize hedef belli zaten.
  • klasik memur zihniyetine sahip 50 lerden kalma tek tip arkadaslar hemen kendini belli etmis. yaka kartı bile takması gerekirdi size göre. dunya o zamana göre biraz degisti tabi naparsın. utanıcaksan kendinden baslayabilirsin. o adam cumhuriyet tarihinin en faal ve en başarılı ulaştırma bakanı. severek takip ediyoruz.
  • Devlet veya başka bir kurum adına davetli gelmiş kişiler adına geldiği kurumu temsil eder. Burda da bakan bey Türkiye cumhuriyeti ni ,ulaştırma bakanı olarak temsil ettiğine göre resmi bir açılış var. Bu makamlara gelmiş insanlara nerde nasıl ne giyileceğini öğreticek değiliz ama durum ortada .Kravat takmak medeniyet göstergesidir siz şahsınıza davete gidersiniz Ahmet oğlu Mehmet diye problem yok çünkü temsil yok bireysel ,iyi o zaman airbus ceo suda şortla fuara gelsin o zaman yazık............
  • Kahyası mısınız adamın, ister kravat takar ister takmaz. Kravat papyon smokin meraklılarının memleketi ne hale getirdiklerini biz çok iyi biliyoruz.

Bu yıl 9'uncusu düzenlenen Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı Airex, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın da katıldığı törenle resmi olarak kapılarını ziyaretçilere açtı.

Bakan Yıldırım, Airex'te 3'üncü havalimanı ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, İstanbul'a yapılacak 3. havalimanının ilk etabını 2016 yılından itibaren açmayı hedeflediklerini söyledi.

Çok sayıda havacılık şirketinin katıldığı fuarda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, havacılık sektörünün tek sesi olan AirportHaber'in standını da ziyaret etti.

İŞTE AÇILIŞTAN GÖRÜNTÜLER

BAKAN YILDIRIM RESMİ AÇILIŞI YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Kravat ~ 6 yıl önce
Kravat takmak insanlara ağır geliyor herhalde. Çok ayıp bence. Ondan başka da kravat takmayan yok. Desenize hedef belli zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
klasik memur zihniyetine sahip 50 lerden kalma tek tip arkadaslar hemen kendini belli etmis. yaka kartı bile takması gerekirdi size göre. dunya o zamana göre biraz degisti tabi naparsın. utanıcaksan kendinden baslayabilirsin. o adam cumhuriyet tarihinin en faal ve en başarılı ulaştırma bakanı. severek takip ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Medeniyet yuları ~ 6 yıl önce
Devlet veya başka bir kurum adına davetli gelmiş kişiler adına geldiği kurumu temsil eder. Burda da bakan bey Türkiye cumhuriyeti ni ,ulaştırma bakanı olarak temsil ettiğine göre resmi bir açılış var. Bu makamlara gelmiş insanlara nerde nasıl ne giyileceğini öğreticek değiliz ama durum ortada .Kravat takmak medeniyet göstergesidir siz şahsınıza davete gidersiniz Ahmet oğlu Mehmet diye problem yok çünkü temsil yok bireysel ,iyi o zaman airbus ceo suda şortla fuara gelsin o zaman yazık............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şahin ~ 6 yıl önce
Kahyası mısınız adamın, ister kravat takar ister takmaz. Kravat papyon smokin meraklılarının memleketi ne hale getirdiklerini biz çok iyi biliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000