24 Ocak 2016, Pazar 09:08:31

Bakan Yıldırım; 'Adnan Menderes için yatırım planlaması var'

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir için öngördüğü 35 İzmir için 35 Proje başlıklı eylem planı hakkında açıklamalarda bulundu.
  • adnan menderes havalimanı çağın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapıldı. tuvaletler 1 kişilik, gatelerin arasında bu dolu hadi bakalım öbürüne yürü a oda dolu e uçağın kapısı 1 km arkada kaldı çağın gereksinimlerine gerçekten cevap vermiş
  • Kışın sinek avlayan terminali canlandıracak birşeyler yap önce.. İstanbuldaki transitlerin bir bölümünü izmir e kaydır. Her mevsim uçak olsun. dışhatlara kışın inen 4-5 uçakla terminal yürümüyor. gece 12 den sonra ertesi gün 13-14 e kadar uçak yok. bazı günler 16 ya kadar.. hayallerle bu gemi yürümüyor. uçak olmadıktan sonra değil 2-3 on tane alan yapmışsın neye yarar?
  • Izmir'li chp yi secip her secim sonrasi rezilligi yaziyor. chp li belediyeler hizmet uretmedigi gibi hukumetin yapacagi hizmetleride engelleme pesindeler. Ey Izmir halki ideolojik tercihleriniz izmir'i batiriyor. Sizde beraber batiyorsunuz.
  • Şu Çukurova Havalimanınada bir el atıversen on numara adamsın aslında hani sivil havacılık mezunuyuz bekliyoruz işsiziz bak kpssye gircez shgm için torpillilerden biraz kısarsan atanacaz inşallah ama sen yine şu çukurovayada bir el atıverde garantimiz olsun bakanım saygılar sevgiler :))

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir için öngördüğü 35 İzmir için 35 Proje başlıklı eylem planı hakkında açıklamalarda bulundu.

Söz konusu 35 projeden 25’ine başlanıldığını belirten Yıldırım, bu projelerden 7’sinin her türlü engellemeye rağmen hayata geçtiğini vurgulayıp, tüm projelerin de tamamlanacağını söyledi.

Adnan Menderes Havalimanı’nı çağın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde büyüttüklerini de belirten Yıldırım, gerekirse İzmir’e ikinci hatta üçüncü havaalanını da kurabileceklerini dile getirdi. İzmir’in geleceğinin bunun sinyallerini şimdiden verdiğini de vurgulayan Yıldırım, şu anda İzmir Adnan Menderes Havalimanı mevcut tesislerin deprem güçlendirmesi, apron ile taksi yolları yapımı, çevre güvenlik yolunun ve dahili yolların rehabilitasyonu ile çevre tel örgüsü imalatlarının nizami hale getirilmesi projeleri için de toplamda 186 milyon TL’lik yatırım yapılmasının planlandığını söyledi.

Bakan Yıldırım; 'Adnan Menderes için yatırım planlaması var'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

7 ~ 2 yıl önce
adnan menderes havalimanı çağın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapıldı. tuvaletler 1 kişilik, gatelerin arasında bu dolu hadi bakalım öbürüne yürü a oda dolu e uçağın kapısı 1 km arkada kaldı çağın gereksinimlerine gerçekten cevap vermiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmirli ~ 2 yıl önce
Kışın sinek avlayan terminali canlandıracak birşeyler yap önce.. İstanbuldaki transitlerin bir bölümünü izmir e kaydır. Her mevsim uçak olsun. dışhatlara kışın inen 4-5 uçakla terminal yürümüyor. gece 12 den sonra ertesi gün 13-14 e kadar uçak yok. bazı günler 16 ya kadar.. hayallerle bu gemi yürümüyor. uçak olmadıktan sonra değil 2-3 on tane alan yapmışsın neye yarar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sakip ~ 2 yıl önce
Izmir'li chp yi secip her secim sonrasi rezilligi yaziyor. chp li belediyeler hizmet uretmedigi gibi hukumetin yapacagi hizmetleride engelleme pesindeler. Ey Izmir halki ideolojik tercihleriniz izmir'i batiriyor. Sizde beraber batiyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İdeoloji ~ 2 yıl önce
Sizin ideolojiniz de ülkeyi batırdı. 3 dünya ülkesi olduk. Yine allahtan izmir okumuş ve aydın da paçayı kurtarıyor
Gurbetci ~ 2 yıl önce
Izmirliler ne okumus yaa tomiks Texas ve rin tin tin sanirim ,kardesim ne sacmlaion yaa ege bolgesinden daha geri kalmis bir bolge varmi?
Cadı havacı ~ 2 yıl önce
Şu Çukurova Havalimanınada bir el atıversen on numara adamsın aslında hani sivil havacılık mezunuyuz bekliyoruz işsiziz bak kpssye gircez shgm için torpillilerden biraz kısarsan atanacaz inşallah ama sen yine şu çukurovayada bir el atıverde garantimiz olsun bakanım saygılar sevgiler :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000